Obsluha ( tmavé vlasy, divné pohyby hlavou) strašná. Nevšímá si zákazníků, než jsem si mohl objednat další pivo, tak jsem čekal víc než půl hodiny a to tu bylo asi 10 lidí. Tvářila se nepříjemně už při příchodu. Jiná obsluha naprosto v pořádku.
Recenze
-
Alfed Buk ★☆☆☆☆
-
Veronika Cahová ★★★★☆
Hezká venkovní terasa, nevaří zde, takže jen pivo, limo. Byli jsme překvapeni, jak je zde levno.
-
K Malcová ★★☆☆☆
Váš podnik jsme navštívili již po několikáté a bohužel po dnešní ne první negativní zkušenosti jsem se rozhodla za celou naši skupinu napsat recenzi na tento podnik/defacto směnu. Dnes nás přišlo 6 (3 ženy, 3 muži) a těžko říct, zda to bylo složením party, jelikož 4 z nás byli jiné národnosti, ať už tedy v ČR dle nás dosti početné. Pohled obsluhy hned při příchodů naznačoval, že z naší návštěvy není nadšená (na jednu stranu se to dá pochopit, měla plnou hospodu a byla na to sama-obsluhu již známe a pohled jindy nebyl jiný), objednali jsme si 4 piva a 2 svařená vína-svařené víno chvíli trvá, s tím jsme byli obeznámeni a se samozřejmostí přijali). Objednávku jsme dostali a po krátkém (cca 20 min) čase vypili a ačkoliv jsme seděli obsluze přímo před očima, tedy nejbližším stole k baru, paní servírka více méně dělala, že tam nejsme. Což jako občasný host, pochopí, že štamgast má jako ve správné putice přednost, ale když po té obsloužila stůl, který přišel řádově x minut po nás (nejednalo se o stůl ze složení štamgastů!) a o kus dál od baru než my , tak dostal druhou objednávku-2x pivo a 1x svařené víno, tak to nás popudilo se servírky zeptat, zda se i s námi počítá, natož ona odpověděla, dost arogantním tónem, že až bude mít na nás čas. (To už mimo jiné byl každý z našeho stolu minimálně půl hodiny na suchu). V ten moment jsme bohužel nemohli zareagovat jinak, než se zvednout a s nechutí odejít. “Černého Petra” v podobě zaplacení lístku tentokrát schytal jeden z již zmiňovaných mužů jiné národnosti, ačkoliv si obsluha na zkasírování našla čas více méně hned, i tak mu dala dost rázně najevo, že jsme tu dnes nebyli vítaní. Zde se asi projevilo to, že paní je tu pouze zaměstnaná a je jí očividně jedno, kolik a zda si svým chováním získá/odradí potencionálních platících zákazníků. Asi to vidí tak, že i tak svoji mzdu dostane a to je za nás určitě špatně! Po nepříjemném vyhození/donuceném odejití, jsme zkusili své štěstí v hospodě o kus dál, kde měl pan majitel soukromou akci (cca 60 lidí), a i přesto nás s úsměvem přivítal, ač tedy s dotazem, zda nám nebude vadit sedět kousek bokem, což nám ani trochu nevadilo. I když měli (pan majitel+brigádník) plné ruce práce se soukromou akcí, stejná objednávka jako u vás byla během chvíle na stole a opět s úsměvem a tak to pokračovalo během celého večera. Takže závěrem jsme velice rádi, že naše peníze, které díky Vaší černovlasé, arogantní a nepříjemné servírce, skončili v jeho kasírce. A jistě již víme, že k vám již vícekrát NE, minimálně po čas této směny. Velice mě mrzí tato zkušenost, jelikož místo, pivo a druhá směna jsou fajn-pouze za tyto poslední tři zmíněná pozitiva, dávám o hvězdičku navíc. Snad si z toho paní majitelka vezme něco k srdci, což byl především hlavní účel této recenze.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hostinec U Kozů?
Hostinec U Kozů se nachází na adrese 46, Sokolovská 267, 594 01 Velké Meziříčí, Česko
Jaké je telefonní číslo Hostinec U Kozů?
Můžete kontaktovat Hostinec U Kozů na čísle +420 566 523 383
Jak se dostanu k Hostinec U Kozů?
Trasu k Hostinec U Kozů najdete zde odkaz