Recenze

  1. Antonin Janecek ★★★★☆

    Velmi dobré, praktické, budova má své historické kouzlo.

  2. Tomáš Endler ★★★★★

    Hezký hotel, čisté pokoje, apartmány naprosto bezchybné, ochotný, vstřícný a usměvavý personál, za mě TOP

  3. Z M ★★★★★

    Moc hezký a čistý hotel s milou slečnou recepční a výbornými snídaněmi.

  1. Alena Kurtinova ★★★★★

    Do Velkého Meziříčí jsme přicestovali na kole. Hotel jsme měli zamluvený předem.Nebyl žádný problém s uskladněním kol a vlastně vůbec s ničím.Hotel má úžasnou atmosféru,je krásně a vkusně zařízený.Vše bylo perfektní.Ale nejlepší,a to,co nejvíce oceňujeme, je úžasná paní recepční.Velmi ochotná a milá žena, která se vším poradí a vyjde vstříc. Plus dáváme za drobné detaily,což jsou papírové kapesníčky,set na přípravu kávy a čaje na pokoji,nebo pleťové mléko v koupelně kvalitni mýdlo, a hlavně pohodlné matrace a vynikající a bohatá snídaně.

  2. Ludmila Pszczólková ★★★★★

    Hotel jsme navštívili počtvrté, ale poprvé jsme zde spali. Předchozí návštěvy byly jen snídaně, bydleli jsme jinde. Snídaně jsou taky moc fajn, kvalitní čaje a sýry, domácí ovesná kaše, chia jogurt, ovoce. Obsluha super. Parkoviště je malé, to je sice pravda, ale hned vedle je parkoviště také, sice placené, ale 20 Kč na hodinu mi nepřijde moc a kousek od hotelu jsou i parkoviště neplacená. Bydleli jsme v tom nejlevnějším pokoji (standart) a za mě absolutně OK. Velmi čisté pokoje, za čistotu bych dala více hvězdiček než jen 5, pohodlné matrace i polštáře, v noci klid a ticho. Cena za dvoulůžkový pokoj mi přijde úplně v pořádku, je to cena včetně snídaně. A ohledně místa – mockrát jsme Velkém Meziříčím jen projížděli po D1, náměstí asi není úplně nejpěknější, ale procházky po okolí jsou krásné (Balinské údolí) a pak u zámku určitě stojí za procházku. A jako bonus naproti hotelu parádní vinotéka.

  3. Tomáš Matloch ★☆☆☆☆

    Jediná vada na kráse je nefunkční hotelová restaurace což mi přijde divné .Jako ubytovaný zákazník bych si určitě večer dál večeři nebo pivo, víno atd.

  1. Sandra Zelinková ★★★☆☆

    Ubytování nebylo špatné, ale dost předražené. Mini parkoviště pro 4 auta na celý hotel (s delším autem tam ale i tak nezaparkujete), takže jsme museli parkovat kousek od hotelu na placeném parkovišti. V koupelně tekla jen velmi vlažná voda a velmi slabým proudem. Snídaně neurazí, ale rozhodně nenadchne. Za tu cenu bych prostě čekala více muziky.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Hotel Pod Zámkem?

Hotel Pod Zámkem se nachází na adrese 6, Radnická 47, 594 01 Velké Meziříčí, Česko

Jaké je telefonní číslo Hotel Pod Zámkem?

Můžete kontaktovat Hotel Pod Zámkem na čísle +420 777 702 109

Jak se dostanu k Hotel Pod Zámkem?

Trasu k Hotel Pod Zámkem najdete zde odkaz

Advertisements