Naprostá katastrofa... Pracovní pobyt, tři noci. První dva večery ok. Poslední večer - hotel hostí jakousi konferenci a v tu chvíli jste host druhé kategorie. Zaparkoval jsem jen stěží - "chytil" jsem poslední jakž takž parkovací místo. V hotelové restauraci, kde každý den večeřím, dám si pivo a pracuji je "uzavřená společnost". Takže musíte vyběhnout někam do města a hledat. Takže milý managemente hotelu Galant - já jsem TAKÉ váš host a vaší povinností je zajistit mi odpovídající služby. Přesto, že mám do Mikulova naplánováno ještě několik pracovních cest, tak v tomto hotelu jsem byl naposledy. PS: záměrně jsem dal nulové hodnocení pokojů, obsluhy a polohy. Opravdu NESNÁŠÍM přístup - máme tady velký kšeft, tak jsou nám ostatní hosté u pr....
Fotografie
Recenze
-
Marek V. A. Pech ★☆☆☆☆
-
Andrea Kubínová ★★☆☆☆
Pokoje hezké, čisté. Snídaně moc dobré a velký výběr. Wellness pro kapacitu hotelu ovšem absolutně nedostačující. Do venkovní vířivky se dostanete jen pokud máte ostré lokty a pokud si myslíte, že si odpočinete na houpacích lehátkách, tak jste na omylu. Nikdo na lehátkach neleží, ale všechny jsou okupována osuškami. V hotelové restauraci dobře vaří, ale kapacita je opět nedostatečná. Po příchodu do restaurace v době večeří se nemáte kam posadit, i jako hoteloví hosté. Nehledě na to, že v balíčku máte poukaz do této restaurace. Na dotaz rezervace nám bylo sděleno, že ji nepříjmají. Celková organizace wellness a restaurace velmi nedomyšlená a pro takto velký hotel nedostačující. Příště někam jinam.
-
Martin Benda (Portal70) ★★★★☆
Já jen upozorním na pobytový balíček "Cimbál, raut a víno". Kdo se těší na klasickou cimbálovou muziku, bude zklamán. Jedná se o trojici, pán hraje na cimbál (jen některé písničky...), další na housle + zpěv (zpívá výborně) a slečna (zpěv). Celé to je doplněno playbackem, ale neříkám, že hrají a zpívají špatně. To vůbec ne. Jen jsem čekal klasickou cimbálovou muziku a ta prostě nebyla. Výběr vína probíhá tak, že vám dají vybrat ze dvou lahví bílého vína (obě suchá - VZ a RB) a jedno červené. Takže celý večer (pokud si nekoupíte sami něco jiného) pijete jeden druh vína. Samozřejmě je možné si domluvit s ostatními, aby si vzali tu druhou či třetí lahev a pak uděláte směnu. Nicméně jsem čekal výběr daleko větší, když už jsme ve vinařské oblasti. K rautu asi nic proti, ten byl výborný.
-
Aneta Dětáková ★★★★★
S přítelem jsme navštívili hotel poprvé a musím říct, že mohu jen doporučit. Byli jsme zde druhý týden v září v rámci Pohodového balíčku a nemohli jsme si to vynachválit. Snídaně byli vynikající, jídlo v restauraci u hotelu taktéž. Každý den jsme navštívili wellness a bazén. Jediné menší mínus je, že televize nemá přístup k internetu, pouze Netflix, není to ale nic, co by náš názor na tento hotel změnilo a jsem přesvědčená, že se opět do tohoto hotelu rádi vrátíme.
-
Zdenča Vaňousová ★★★☆☆
Hotel celkově neodpovídá 4*. Na hotelu je všechen hluk strašně slyšet. Na sociálce nefungoval větrák. Klimatizaci si nemůžete sami ovládat a musíte dojít na recepci, aby vám ji vypli nebo zapnuli. Snídaně nikdo nedoplňuje, takže pokud si chcete na dovolené přispat, musíte se spokojit se zbytky :-D. Káva a džus nekvalitní, jen obarvená voda. Rozhodně to není poměr cena a kvalita. V Restauraci jsme se setkali s otrávenou a nepříjemnou číšnicí, která byla naštvaná, že platíme lístky, které jsme dostali na recepci, jelikož jsme měli zaplacenou polopenzi. Nemůžeme za tento jejich zavedený systém. Na druhou stranu pokoj i celý hotel v naprosté čistotě a ostatní personál velice milý. Wellness super. Hotel je krásně situovaný v centru Mikulova. Výhled na Svatý kopeček a na zámek nádhera.
-
Jana Vítková ★★★★★
Po přečtení negativních recenzí jsem se hotelu trošku ,,obávala''. Ale: Naprosto skvělý personál,od recepčních, pokojské, obsluhy welnes,veselého kuchaře u snídaně, číšníků. Snídaně velmi bohaté,pestré. Pokoj PREMIUM bez chybičky,velký,čistý,voňavý,klidné umístnění. Spaly jsme jak budulínci. Restaurace pořád plná,ale ihned jsme byly vždy usazeny, jídlo vynikající a do pár minut! Wellnes-super nápad střešní welnes, úžasný výhled,bazén v pořádku. Mínus -vířivky nepohodlné snad i pro dvě osoby, miniaturní, byť jsou tam tři. Jejich výkon taky nic moc.A v těch 4-5 lidech v nich namačkaných, je to jen o tom, aby člověk mohl říct-byl jsem v Galantu, ve vířivce na střeše....o nějakém wellnes či odpočinku nemůže být řeč. Podnět pro vedení : Přehodnoťte velikost vířivek,a otvírací dobu včetně technické pauzy wellnes,ta je tedy taky ,,trochu mimo''. Máte skvělé zaměstnance, výborné umístnění,krásné pokoje. Mám něco projeto, a vím, že hotel mohu s klidným svědomím doporučit,pro výchozí toulky Pálavou.
-
Tomáš ★☆☆☆☆
Pokoj Superior nemá Klimatizaci za cenu přes 4000Kč V ceně má být láhev vína, kterou ale nedostanete! Hotel neodpovídá kvalitě 4* Nefunkční sauny kdykoliv sem přijedu Hluk na snídaňi Welness výřivky obsazené nonstop, nedá se tam dostat Špatné odhlučněné pokoje Tento hotel nebrat.
-
Tereza Koudelková ★★★☆☆
Velký a rušný hotel. Pokud hledáte klid, tohle není to pravé místo. Personál na recepci příjemný a nápomocný. Bohaté snídaně. Ale superior pokoj si představujeme jinak, třeba s klimatizací, která doopravdy bude chladit. Management asi ví, že je klimatizace k ničemu, takže na pokoji byl i velký stojací větrák. Wellness zdaleka nedostačuje kapacitě hotelu, stejně jako parkování, kde nikdo neřeší, že na místech pro hotelové hosty běžně parkují lidé zvenčí. Wellness je opravdu malý a zavírá nesmyslně brzy, už ve 20h, s pauzou přes den, takže je neustále plno. Odpoledne sem nesmí děti, snad aby byl ve wellness klid, ale o rámus se místo toho starají párty opilých hostů. Měli jsme v rámci pobytu i dvě hodiny wellness denně, které jsme ale kvůli přeplněnosti zdaleka nevyužili. Dovádění dětí by mi bylo milejší, než party uřvaných opilých dospělých. Dostupnost do centra i na svatý kopeček dobrá. Jídlo v restauraci spíše průměrné, obsluha lehce arogantní. Chybí venkovní posezení mimo restauraci a střechu wellness, kde by hosté mohli relaxovat. Proto nechápu, proč se po snídani zamyká terasa s posezením, která by mohla být hostům přes den normálně přístupná.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hotel Galant?
Hotel Galant se nachází na adrese 2, Mlýnská 739, 692 01 Mikulov-Mikulov na Moravě, Česko
Jaké je telefonní číslo Hotel Galant?
Můžete kontaktovat Hotel Galant na čísle +420 519 323 353
Jak se dostanu k Hotel Galant?
Trasu k Hotel Galant najdete zde odkaz