Recenze

  1. Pavla Trojanová ★★★★★

    Strávili jsme tam každý den celou dovolenou od rána do večera. Nejlepší obsluha, jídlo výborné, nejlepší v kempu a ještě k tomu porce, že jsme odcházeli v podobě valící se koule.

  2. Martin Hrbáč ★★☆☆☆

    Návštěva tohoto podniku byl omyl... Děti měly hlad a tenhle byl nejbližší. 90% stolů obsazeno hlučnými opilci. Obsluha - příjemná paní - docela kmitala. K jídlu jsme měli špagety "Carbonara" - šunka,eidam, mléko za 225, gnochi se špenátem a česnekem za 225, vepřový steak se šťouchanými bramborami - i když mě servírka ubezpečovala, že bude z krkovice, byla to těžce vysušená kotleta, šťouchané brambory nevalné kvality s polosirovou cibulkou a 3 minikousky slaniny... S nealko pivem, neperlivou vodou a jednou třetinkou koly útrata 850 Kč... Jednoduše s stručně - NIKDY více!

  3. Kristyna Scudlova ★☆☆☆☆

    Jídlo nehodnotím. Nechutnej pajzl pro ty největší ožralce v kempu. Od rána se tam jen chlastá a vyjadřování hostů a obsluhy je opravdu nechutné. Vedle tohoto “podniku je i houpačka a skluzavka pro děti, ale prostředí tomu opravdu neodpovídá. Tam děti poslat si hrát nechcete. Vecer jsou tam diskotéky, kde hudba hraje až do 1:00 hodiny ranní. Zadnej noční klid neplati. Ve 23:00 se hudba ještě více zesílí, aby to náhodou někdo nepřeslechl. Security ani recepce to neřeší. Fakt strašný!! Proste des!!

  1. Monika Tvrdíková ★☆☆☆☆

    Jediný co bylo fajn je obsluha milá a příjemná ale o jídle ani nemluvě... měli jsme možnost ochutnat 4 jídla a ani jedno nebylo perfektní a cena, za 4 jídla a pití 1200!? Kdyby to jídlo za něco stalo neřeknu nic ale tohle bylo moc. 1 jídlo - Kuřecí řízek s bramborovým salátem = salát nic moc a maso bez chuti 2 jídlo - Salát s grilovaným hermelínem = menší hermelín jsem v životě neviděla a tousty opečené jen z jedné strany 3 jídlo - Smažený hermelín a hranolky = hermelíny stejně jak u druhého jídla, úplně malinkaté a hranolky nedochucené 4 jídlo - gnochi s kuřecím a špenátem = jediný co na tom jídle byl dobře byla ta špenátová omáčka, gnochi byli nějaké uvařené a nějaké ne, a místo kuřecího mi kuchař naservíroval vepřové, bez jakéhokoliv omluvi či upozornění a to že to maso bylo to nejodpornější co jsem kdy jedla nemluvím. V jídle jsem našla i kus celého česneku Kemp skvělý ale tohle bylo neskutečné zklamání

  2. Adéla Hrušková ★★★★★

    Skvělá restaurace poměr cena/výkon. Všechna meníčka byla vždy na stole do 10/15 minut od objednání. Na výběr denní menu cca 10 jídel + bohatý jídelní lístek - na takovém místě jsme tak velký výběr ani nečekali. Jídlo odpovídá ceně, nečekejte tady 5* restauraci - je to v KEMPU. Moc dobrá domácí kuchyně. Za nás nejlepší restaurace na rychlé menu na oběd na Pasohlávkách v ATC Merkur. Velké porce. A obsluha? Moc milá a usměvavá, vždy pozitivně naladěná. Jídla od 109,- do max 200Kč. Děkujeme, rádi přijdeme zase. Na fotce kuře na paprice 139,-, už rozjezené boloňské špagety 139,- a džbán s vodou 30,-.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa U Laguny?

U Laguny se nachází na adrese Pasohlávky 68, 691 22 Pasohlávky, Česko

Jaké je telefonní číslo U Laguny?

Můžete kontaktovat U Laguny na čísle +420 774 442 333

Jak se dostanu k U Laguny?

Trasu k U Laguny najdete zde odkaz

Advertisements