Recenze

  1. Vendula Soušková ★★★★★

    Vínečko výborné, venkovní posezení se také moc povedlo.

  2. olin zucek ★★★★☆

    Klasická vinotéka s celkem dobrým výběrem.

  3. Jaroslav Sojak ★★★★★

    Sami se tady můžete obsloužit jídlem, pitím, kávou. K dispozici pivo i točené, víno, točená Kofola, malinovka, řemeslné potraviny, nanuky,... No, super.

  1. Jana Kárníková ★★★★★

    Krásné posezení v ZD Nemcicky.Ochutnavka místních vin, výborných!!! Venkovní samoobsluzny bar s pěkným posezenim a milým personálem.Je zde možnost i ubytovani se snidani.

  2. Ladislav Kucharský ★★★★★

    Široká nabídka vynikajících vín, co víc si chcete přát? Stavujeme se tam pravidelně a ještě se nám nestalo, že bychom odešli nespokojeni. Opravdu stojí za zastavení!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Vinotéka ZD Němčičky?

Trasu k Vinotéka ZD Němčičky najdete zde odkaz

Advertisements