Vínečko výborné, venkovní posezení se také moc povedlo.
Recenze
-
Vendula Soušková ★★★★★
-
olin zucek ★★★★☆
Klasická vinotéka s celkem dobrým výběrem.
-
Jaroslav Sojak ★★★★★
Sami se tady můžete obsloužit jídlem, pitím, kávou. K dispozici pivo i točené, víno, točená Kofola, malinovka, řemeslné potraviny, nanuky,... No, super.
-
Jana Kárníková ★★★★★
Krásné posezení v ZD Nemcicky.Ochutnavka místních vin, výborných!!! Venkovní samoobsluzny bar s pěkným posezenim a milým personálem.Je zde možnost i ubytovani se snidani.
-
Ladislav Kucharský ★★★★★
Široká nabídka vynikajících vín, co víc si chcete přát? Stavujeme se tam pravidelně a ještě se nám nestalo, že bychom odešli nespokojeni. Opravdu stojí za zastavení!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Vinotéka ZD Němčičky?
Trasu k Vinotéka ZD Němčičky najdete zde odkaz