Recenze

  1. František Soudek ★☆☆☆☆

    Ach, jak půvabné místo! Zámecké zdi šeptají o dávných časech, kdy se tu servírovalo s grácií, a čas plynul pomalu — ovšem tehdy záměrně. Dnes tu čas plyne stejně pomalu, jen poněkud nedobrovolně. Příchod do kavárny připomíná spíše vstup do umělecké performance s názvem Čekání na obsluhu. Dvacet minut ticha, bez jediného pohledu či “hned k vám přijdu”, vás krásně naladí do kontemplativního rozpoložení. Člověk má čas promyslet smysl bytí, dějiny kávy i to, zda je skutečně živ. Obsluha, dvě ušlechtilé dámy, očividně procházejí duchovní očistou — zřejmě půstem od úsměvů i slov. Když konečně přijmou objednávku, děkujete s vděčností srovnatelnou s poutníkem na konci cesty. Odpověď “prosím” však zřejmě patří mezi relikvie dávno odložené do vitríny zámku. Káva samotná? Mistrovské dílo experimentální gastronomie. Chuť spálené naděje a tón přepraženého smutku. Skutečně neopakovatelný zážitek — což je dobře, neboť opakovat bych ho nechtěl. Interiér ovšem nádherný! Kamenné zdi, klenby, šlechtická atmosféra… kdyby se energie investovaná do estetiky přenesla i do obsluhy, mluvili bychom o podniku hodném korunovace. Celkově tedy zážitek královsky pomalý, aristokraticky chladný a kávově tragikomický — zkrátka kavárna, kde čas ztrácí význam a trpělivost získává šlechtický titul.

  2. Majkl Krat ★★★★☆

    Moc hezká zámecká kavárna. Jde sedět uvnitř i venku, byli jsme tu v září mimo sezónu a byla tu z personálu jen starší paní která ale obsluhuje se stylem a rozumí kávě, kterou pečlivě připravuje. Krásný výhled na park, zároveň sem nesvítí slunce, protože to je severní strana, takže v rozpáleném slunci je tu oáza klidu. Mimo sezónu ale nemají palačinky z menu a mají trochu redukované menu.

  3. Adam Andruško ★★☆☆☆

    Velké zklamání. Na to na jak úžasném místě se kavárna nachází tak bohužel jak káva ☕️ tak ani přístup není moc zámecký :/

  1. Dana Vackova ★☆☆☆☆

    Za nás jedno velké zklamání. Objednaly jsme si 2x aperol za 145 Kč. Nejdříve donesl mladík jen jeden aperol viz foto spíše voda. Stim, že druhy musí dát do sklenice od vína. S čímž jsme problém neměly, ale mladík už se neobjevil. Po zavolání obsluhy nám slečna donesla druhý. Jídlo jsme ochutnat chtěly ale bohužel v 16.45 hod mají do 18.00 hod. Žádné neměly. Je to velká škoda vzhledem k umístění kavárny. Za nás velké zklamání.

  2. Moni ★☆☆☆☆

    Jedna návštěva stačila. Prostředí nádherné, hostů také dostatek, ale obsluha strašná. Sedíte 10minut a nikdo si vás nevšímá. Až když přivoláte obsluhu, tak teprve dorazí. Objednávku si nepamatuje, nosí vše po jednom nápoji. Když jich má náhodou více, neví komu odnést. Ale uvnitř kavárny debatuje zbytek obsluhy místo aby se starali o plac. Tragédie....co víc k tomu říct. Možná by vlastník kavárny měl více dohlížet na to, koho si tam na brigádu bere. Protože jinak tam budou stále běhat jak zmatená lesní včela a hosté raději odejdou jinam než čekat až je někdo možná obslouží. Škoda takového krásného místa.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Café Chateau?

Café Chateau se nachází na adrese Zámek 1, 691 44 Lednice-Lednice na Moravě, Česko

Jaké je telefonní číslo Café Chateau?

Můžete kontaktovat Café Chateau na čísle +420 777 477 881

Jak se dostanu k Café Chateau?

Trasu k Café Chateau najdete zde odkaz

Advertisements