Recenze

  1. Michal Gromnica ★☆☆☆☆

    Guláš nic moc a z česnečky mi bylo špatně ještě dva dny. Nikdy více. Škoda, protože místo vypadalo na první pohled vcelku hezky.

  2. Dan Turek ★★☆☆☆

    Sice pěkné místo ale ostatní bída. Ani se mi to nechce rozepisovat…

  3. Jenda Benda ★☆☆☆☆

    Byl jsem dnes v 11,39h, jako řidič jsem dělal pauzu na vedlejší benzině-orlen. U vstupu mají na ceduli, že menu za 120,- včetně polévky, tak jsem šel. Sedl jsem si pod pergolu, jenže za mnou seděl jakýsi pochybný pár místních štamgastů, pán i žena ve značném stádiu rozkladu a hned si zapálili a byli docela otravní. Přesedl jsem tedy ven. Meníčka mají podávat od 11,00h, čekání na obsluhu na objednávku, přinesla jídelní lístek, kde byly jen názvy pokrmů, bez gramáže a ceny. Objednán nějaký guláš, už si nevzpomenu, co to přesně bylo zač. Polévku - zeleninová, přinesla po 15 minutách od objednávky, neslanou, jako druhé byl nějaký guláš, ve skutečnosti se jednalo o zahuštěný zbytek fazolové polévky s přídavkem vepřového masa, obarveno paprikou do gulášového vzhledu. Servírováno v polévkové misce se lžící, k tomu místo knedlíku 3 půlkrajíce chleba. K pití 0,5 l limonády bezinka. K platbě přinesla účtenku na 255,- kč, když jsem položil 500,- kč, odnesla je i s účtenkou kamsi dozadu, po chvíli přinesla vrácené peníze, ale účtenku už ne. Jsem zvyklý na mnohé, nejsem konfliktní, chlap se potřebuje aspoň jednou denně najíst něčeho teplého, ale za tenhle pokus o cosi k jídlu chtít 255 na místo 120( předpokládám, že limonáda mohla stát kolem 35-40 kč)bylo hodně přes čáru. A tak podobné zkušenosti řeším způsobem, víc už mě tu neuvidíte a ostatním doporučuji se tomuto podniku vyhnout také.

  1. Martina Semmlerova ★★★★★

    Bída a docela bizár. Personál sice milý, ale bez znalosti základních pravidel obsluhování. Pokud je vás více, na 99% nedostanete jídlo současně a načekáte se dlouho, než další u stolu dostanou jídlo. Kuřecí řízek je sázka na jistotu, že se najíte, ale doma si uvaříte lépe. Bohužel pěkné prostředí neodpovídá službám. Servis a kuchyně to celé kazí. Radši jeďte dál a vyzkoušejte jinou restauraci.

  2. Tomas ★★★★☆

    Pěkná restaurace, ale dlouho se čeká. To jsme byli v restauraci sami. Nicméně 100 Kč za snídani pro 3 lidi je rozumná cena.

  3. Aliceprokešová. Prokešová ★☆☆☆☆

    Jedním slovem KATASTROFA! Bylo nás 6 a jídlo jsme dostávali postupně a né zároveň.Někteří dojedli, někteří ještě nedostali. Byli jsme v restauraci jediní. Obsluha neodnášela vypité sklenice a ani se nezeptala v průběhu na další pití. Objednávky jídel byly lživé. V štouchaných bramborech s cibulkou nebyla cibulka, jen pomačkané brambory. Smažená vepřová játra nastavili i kuřecími, ale v hrozné kvalitě. Staré nechutné játra. Jídlo jsme vrátlili s odmítnutím zaplatit. Zastavili jsme se u konkurence se dojíst a řekli nám, že místní by tam na jídlo nešli nikdy. Z venku pěkná restaurace, bohužel s nekvalitním a neproškoleným personálem.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurant Grusbach?

Restaurant Grusbach se nachází na adrese Nádražní 156, 671 67 Hrušovany nad Jevišovkou, Česko

Jak se dostanu k Restaurant Grusbach?

Trasu k Restaurant Grusbach najdete zde odkaz

Advertisements