Dobrý den, včera 28.12.2025 jsme navštívili vaši pobočku . Ale jídlo bylo bohužel zkažené. Chutnalo i páchlo po rybách. Když jsem s tímto přišla za obsluhou slečna u pokladny byla velmi milá a zavolaná nejspíše vedoucí prodejny Simonu, která byla velmi neprofesionální a arogantní, po čuchnuti k jídlu bylo z jejího šokujícího a znechuceného výrazu vidět že jídlo v pořádku není, ovšem chybu nepřiznala. Přišla jsem za ni velmi slušně a ještě dodala že přes kauzu která se nedávno odehrála KFC pořád navštěvujeme , i přes mou klidnou hlavu a slušné chování byla slečna Simona opravdu nepříjemná. Ovšem náhradní porci nám poskytli a to bylo už v pořádku, rozdíl v chuti šel ale opravdu znát. Vadí mi ovšem pouze chování a přístup slečny Simony .
Recenze
-
Adéla Procházková ★★☆☆☆
-
Richard Bohunovský ★☆☆☆☆
Veliké zklamání, obsluha nejdříve popletla naši objednávku a po reklamaci nám zapomněli dát omáčky. Navíc jsem v poke bowl našel semínko lípy. Bohužel celá večeře šla do koše. Člověk by si řekl, že po kontrolách, co byly na KFC provedeny bude vše v pořádku.. Bohužel není. Pokud mě budete chtít kontaktovat s možným řešením situace, budu velice rád.
-
Stanislav Beňa ★★★☆☆
KFC nádherné, čisté dobrá atmosféra, rychlá a příjemná obsluha i v 8 večer, když bylo na pokladně asi 30 zákazníků. Jídlo chutnalo dobře, bral jsem si megabox a celkem sem se z něj i najedl. Problém nastal ve 4 ráno kdy mě vzbudil velký břichabol, který neodezněl ani po dvou hodinách a čtyřech návštěvách toalety. Celý den mi bylo zle a vůbec nevím jestli to bylo tím, že mi to nesedlo a nebo jestli praktikují nekalé věci s kuřecím masem i v olomouckém kraji. Na jídle jsem si pochutnat a vše ostatní bylo v pohodě takže nemám důvod dávat 0 hvězdiček. Ale ty zažívací problémy nebyly něco co bych si rád v blízké době zopakoval, takže si dám od kfc na chvíli pauzu. Mrzí mě to, protože jsem měl KFC rád, ale vzhledem k okolnostem a co vypnuto napovrch tak to nebudu riskovat. 5/10
-
Michael Loněk ★☆☆☆☆
Skrze Drive-thru jsem si objednal kýbl. Příprava a vydání objednávky byla velice rychlá, všechno v pořádku. Bohužel druhý den večer přišla teplota , zvracení, průjem a poté 2 dny v posteli. KFC si doslova zahrává s lidskými životy. Už v životě nepůjdu do žádné pobočky tohoto fastfoodu.
-
Petra Hrabčíková ★☆☆☆☆
Čekali jsme 20 min, neorganizovane, zapomněli přidat bramborové lupinky. Twister suchý a 2hy Twister vypadal jinak viz foto. Část objednávky nabalená čekala a chladla, po 15 min si všimli že mají ještě udělat gyozy. Tak zas za půl roku někdy snad to zkusíme znovu.
-
Δ Maty ★★★★★
Super super super, jídlo hotové během pár minutek. Chuťově úžasné, pán na kase výborně poradil. Určitě se sem vrátím. KFC Haná je za mě nejlepší v Olomouci.
-
Kamil Petr ★★★★★
Dneska jsme navštívili s přítelkyní KFC na Hané a můžu jenom pochvalit. Obsluha byla příjemná, pani na kase nam ochotně poradila a celá objednávka byla hotová za pár minut. Chuťově taky super. Nejvíce se mi libila možnost si jídlo sníst na zahrádce.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa KFC Olomouc Haná DT?
KFC Olomouc Haná DT se nachází na adrese Kafkova 59/555, 779 00 Olomouc-Olomouc 18, Česko
Jaké je telefonní číslo KFC Olomouc Haná DT?
Můžete kontaktovat KFC Olomouc Haná DT na čísle +420 601 368 001
Jak se dostanu k KFC Olomouc Haná DT?
Trasu k KFC Olomouc Haná DT najdete zde odkaz