Jediná ČSOB s pokladnou v celém okrese, přijdete tam a pokladna zavřena v běžný pracovní den. Katastrofa….
Fotografie
Recenze
-
Jakub Matejov ★☆☆☆☆
-
Radka Kozlova ★★★☆☆
Ať se na to podívám ze všech stran, bylo mých pár návštěv prostě rozpačitých...
-
Denis Minkov ★☆☆☆☆
Hrozně mě mrzí, že nejdou dávat záporná hodnocení, protože ČSOB si nezaslouží ani jednu pozitivní hvězdu. Začněme od začátku. Založil jsem si účet s vidinou žádosti hypotéky na doporučení kamaráda. Po založení účtu jsem si tam vložil nějaké peníze, abych mohl zařídit trvalé příkazy apod - přes smart banking. Když jsem chtěl vytvořit trvalý příkaz, chtělo to po mě DALŠÍ aplikaci - ČSOB smart klíč. Sice jsem nepochopil k čemu, když ostatní banky mají tyto věci již implementovány v sobě, ale budiž. Přešel jsem tedy k aktivaci klíče...nešlo to, zkoušel jsem asi 40 pokusů. Ne, člověk se prostě nedostane přes ověření op. Účet jsem založil během týdne, peníze tam přišly a trvalé příkazy jsem chtěl udělat v klidu o víkendu. Jelikož to nešlo, měl jsem úplně svázané ruce, zavřené pobočky, nemožnost peníze z účtu poslat, vybrat z bankomatu taky ne, protože kartu nešlo aktivovat, protože smart klíč...prostě děs a hrůza. Neumím si představit člověka, který si tam dá všechny peníze a celý víkend by byl totálně odříznutý od účtu s možností se jen dívat na tu částku v bankovnictví. Díky této zkušenosti jsem si řekl, že fakt ne, ČSOB ne, přešel jsem tedy v pondělí ke kroku, abych účet zrušil. Přišel jsem na tuto konkrétní pobočku, vzal lístek a čekal. Nikdo tam nebyl, byl jsem tam sám, čekal jsem dál. Následně přišla další paní, odebrala lístek...a světe div se, šla hned k přepážce. Jako vážně? Začlo to trochu ve mě vřít. Přišla další paní, vzala lístek, šla hned na řadu...já tam seděl a čekal dál. Během čekání si dva zaměstnanci, pan a paní, šli udělat kávu, přímo přede mnou, asi jako lehkou provokaci, že mě mají úplně na háku. No, po asi 20 minutách si mě ta paní, občerstvená kávou, vzala k přepážce. Sdělil jsem jí, že chci zrušit účet. Bez jakéhokoliv dotazu začala zrušení účtu řešit. Vůbec se neptala proč, nebo co se mi nelíbilo. Já nevím, já ztrácet klienta, tak se zajímám proč chce odejít. Nicméně, i když jsem viděl, že jí to nezajímá, tak jsem jí to sdělil, jak strašná byrokracie je aktivovat účet, potažmo představit si člověka, který zrovna potřebuje přístup k tomu svému účtu a nemá žádnou možnost...paní jen pokrčila rameny. Sdělila mi, že z účtu mi budou peníze zaslány, teď se držte, DO 30 DNÍ PENÍZE POŠLOU. To si snad fakt děláte legraci. Tak mi paní řekla arogantním tónem, že pokud tak nutně ty peníze potřebuji, tak si je mám vybrat na pokladně. Já ty peníze nepotřeboval hned. Ale už jen z principu jsem nechtěl, aby taková banka, s takovými zaměstnanci disponovala mými penězi. Šel jsem tedy k pokladně, kde mi paní, po předložení op, sdělila, že nemám podpisový vzor a peníze mi nedá, řekla to i procházející kolegyni, u které jsem účet řešil, paní se jen pousmála a řekla, no tak si pán počká. V tu chvíli jsem byl opravdu už jako tikající bomba a měl jsem chuť explodovat. Naštěstí přišel pan DANIEL BERKA. Pan Berka se nabídl, že mi s tímto problémem pomůže, a že to nebudeme muset řešit elektronickým ověřováním, které dlouho čeká na schvální. S panem Berkou jsme to vyřešili, šli jsme k pokladně, kde si paní na přepážce neodpustila gesto, jak by zaháněla slepice na zahradě, se slovy ať laskavě dodržuji diskrétní zónu. Nakonec jsem tedy šel na řadu i já, vybral jsem si všechny prostředky, beze slov, už jsem neměl sílu děkovat, zdravit, nic. NO A JEŠTĚ JSEM ZAPLATIL 150,- za výběr na pokladně. Na závěr tedy...za mě osobně bych v životě nikomu čsob nedoporučil, všechno špatně. Co se týká Frýdecké pobočky, vyhněte se jí obloukem, ale fakt velkým, zvlášť pokud máte slabší nervy. Já jsem v posledních letech zapracoval na sebekontrole, takže můžou být rádi. Nicméně bych chtěl poděkovat panu Danielu Berkovi, který se nabídl, že pomůže, choval se jako normální člověk a opravdu pomohl. Takový člověk by měl školit své arogantní kolegy.
-
Starka ★★★★★
Příjemná pobočka. Slečna/paní Kaňoková velmi ochotná a šikovná. Nicméně víckrát jsem byla u paní Gelačákové, která je solidně blbuvzdorná a vše mi několikrát opakovala a vysvětlovala. Obdivuji její trpělivost. Paní pokladní je také příjemná. Moc chválím!
-
Karel Flidr ★★★★★
V průběhu jednoho týdne jsem navštívil dvě pobočky, jedna Ostrava a druhá Frýdek Místek, tak mohu porovnat. V Ostravě proběhlo vše poměrně rychle, téměř žádné otázky ale ani žádné vysvětlování. Ve F-M jsem jednal s Premium bankeřem Hanou Kaniovou, která pracovala rychle a při práci nás seznamovala s produkty, které můžeme získat nebo dokoupit. Samozřejmě vše názorně předvedla jak v mobilní aplikaci tak na monitoru. Hned při příchodu se nám podání ruky představila a nabídla občerstvení. Tímto bych chtěl této pracovnici poděkovat a popřát mnoho pracovních i soukromých úspěchů.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa ČSOB?
ČSOB se nachází na adrese tř. T. G. Masaryka 492, 738 01 Frýdek-Místek-Frýdek-Místek 1, Česko
Jaké je telefonní číslo ČSOB?
Můžete kontaktovat ČSOB na čísle +420 230 054 410
Jak se dostanu k ČSOB?
Trasu k ČSOB najdete zde odkaz