Zastavil se tam čas. Není co hodnotit.
Recenze
-
František ★★☆☆☆
-
pejan ★☆☆☆☆
Hrozná díra, kam už ani vlaky nejezdí
-
Jono ★★☆☆☆
Pěkné zrekonstruované nástupiště a venek nádraží, ale budova je katastrofa. Za dne i noci můžete v budově potkat opilé lidi. V budově bývalá hospoda, ale té se tady moc nedařilo. Asi proto, že tady jezdí jenom pár vlaků denně.
-
Andrzej Żołędziewski ★★★★★
Železniční stanice Petrovice u Karviné je moc zajímavá, je moderní. Jedou tam rychlíki, osobní vlaky a nákladní vlaky s Polská. Občas taky židim vlak s Polská do Vás. Zdravím Vás Češi. Ale ještě lepší je obchod před stanicí.
-
Jan Peschek (Hanyz) ★☆☆☆☆
Strašidelné nádraží na které se SŽDC úplně vykašlalo a bohužel chátrá. Je zde místní bistro ale také velmi zastaralé a vestibul je více než strašidelný. Bohužel časy největší slávy jsou pryč. Jezdí zde lokálka do Dětmarovic.
-
Ladislav Tobola ★★★☆☆
Rekonstrukce nástupiště a podchodu se povedla, ale stará budova vše kazí.Take pouze čtyři spoje za den, na nádraží kde v minulosti stavěly mezinárodní rychlíky.
-
Vladimír Smehlík ★★★☆☆
Rozkopané okolí. Celková rekonstrukce železniční trati
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Železniční stanice Petrovice u Karviné?
Trasu k Železniční stanice Petrovice u Karviné najdete zde odkaz