Recenze

  1. František ★★☆☆☆

    Zastavil se tam čas. Není co hodnotit.

  2. pejan ★☆☆☆☆

    Hrozná díra, kam už ani vlaky nejezdí

  3. Jono ★★☆☆☆

    Pěkné zrekonstruované nástupiště a venek nádraží, ale budova je katastrofa. Za dne i noci můžete v budově potkat opilé lidi. V budově bývalá hospoda, ale té se tady moc nedařilo. Asi proto, že tady jezdí jenom pár vlaků denně.

  1. Andrzej Żołędziewski ★★★★★

    Železniční stanice Petrovice u Karviné je moc zajímavá, je moderní. Jedou tam rychlíki, osobní vlaky a nákladní vlaky s Polská. Občas taky židim vlak s Polská do Vás. Zdravím Vás Češi. Ale ještě lepší je obchod před stanicí.

  2. Jan Peschek (Hanyz) ★☆☆☆☆

    Strašidelné nádraží na které se SŽDC úplně vykašlalo a bohužel chátrá. Je zde místní bistro ale také velmi zastaralé a vestibul je více než strašidelný. Bohužel časy největší slávy jsou pryč. Jezdí zde lokálka do Dětmarovic.

  3. Ladislav Tobola ★★★☆☆

    Rekonstrukce nástupiště a podchodu se povedla, ale stará budova vše kazí.Take pouze čtyři spoje za den, na nádraží kde v minulosti stavěly mezinárodní rychlíky.

  1. Vladimír Smehlík ★★★☆☆

    Rozkopané okolí. Celková rekonstrukce železniční trati

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Železniční stanice Petrovice u Karviné?

Trasu k Železniční stanice Petrovice u Karviné najdete zde odkaz

Advertisements