Vždy když tam jdu jsem vždy spokojen. :) Doporučuji.
Fotografie
Recenze
-
Alex Štér ★★★★★
-
Tomáš Durčák ★★★★☆
Pěkně restaurována hospůdka s dobrým pivem...jen ta obsluha by se mohla tvářit trošku veselejší...za tu 1 * dole
-
Denisa Podjuklová ★☆☆☆☆
Moc jsem uvítala na druhé etapě Šumbarku restauraci H3 kde se vaří, potažmo může i grilovat, ale dnes jsem byla velmi sklamaná. Už se dnes nevaří a ani se nebude grilovat.Majitelé kdo tam jste ať je to žena,nebo muž vzchopte se, chce to jen mít zájem a dobré nápady .
-
Iveta Chalupová ★★★☆☆
Po příchodu jsme poprosili o hadr, abychom si utřeli špinavý stůl, popelník přeplněný a my nekouříme, po přinesení pití, prý hadr zapomněla číšnice. No a pak už se na to asi raději vykašlala a prostě jsme seděli u špinavého stolu, takže zážitek, nic moc.Poprve a asi naposledy.
-
Jakub Recenzent ★★☆☆☆
Zašli jsme si po dlouhé době na Šumbark na jídlo. Dobrá restaurace na Šumbarku chybí a stále se nic nezměnilo. Prostředí příjemné, sice jeden stůl byl jen pro obsluhu aby si zde mohli odložit své věci. Obsluha byla celkem zvláštní, kdy nám přišlo, že je spíše otravujeme. Na jídlo jsem si chtěl dát klasický Burger, který bohužel nebyl možný, protože neměli maso (za hodinu co jsem odcházel, tak Burger přistál někomu na stole...) Dal jsem si tedy kuřecí maso se zeleninou a kolem byly lžíce pesta. Škoda jen kupovaného umělého pesta. Zelenina křupavá, ale moc nezaujala. Maso suché. Šťoucháné brambory byly asi jediné co jsem si užil na celém jídle. Člověk rád podpoří dobré restaurace a dá si jídlo i za tuhle cenu, ale musí to být chutné. Snad se do příště zlepší.
-
Ivan Deák ★★★☆☆
Dal jsem si hovězí vývar a nevím co si mám myslet. Chutnal jako převařená voda. Na dotaz že je bez chuti mi asi šéfová odsekla že si mám okořenit polévku sám. Druhé jídlo jsem si dal hovězí nudličky s bramborovými placičky. Opět placičky bez chuti a maso bylo tak samo. Ještě že tam byla čalamáda která to zakryla. Myslím si když někdo upozorní na nějaký nedostatek v jídle měla by si majitelka na to trochu podívat a ne odseknout zákazníka který jí za to platí. Obhajovat kuchaře a odsoudit zákazníka asi není to správné. Beru zpět za hovězí nudličky.Jedná se o vepřové pikantní jak jste napsala. Nic se nemění za plané jídlo které podáváte zákazníkům a navíc se zákazníkem se jedná trochu jinak než jak jste se chovala. Správný kuchař nachystá jídlo tak aby zákazník nemusel dochucovat. Jak Vy majitelka tvrdíte. Pro vás heslo " náš zákazník náš pán " je vám asi cizí. No uvidíme...
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Restaurace H3?
Restaurace H3 se nachází na adrese Konzumní 452/6C, Šumbark 1, 736 01 Havířov 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Restaurace H3?
Můžete kontaktovat Restaurace H3 na čísle +420 605 769 530
Jak se dostanu k Restaurace H3?
Trasu k Restaurace H3 najdete zde odkaz