Recenze

  1. Jiří Kaňok ★★★★★

    Tímto bych chtěl poděkovat AUTOCENTu CZ s.r.o.a obzvlášť panu Danielu Pentakovi za rychlý a ve všech směrech ochotný přístup při koupi vozidla Kodiaq. Jako zákazník jsem se vším naprosto spokojen.

  2. Jiří Pospíšil ★★★★★

    Firmu znám přes 20 let a měl jsem , mám a doufám, že budu mít u nich všechny své auta pod dohledem. Začali v malé hale a expanze mluví za vše. Jejich přístup k zákazníkovi je na nejvyšší úrovni. Taky stabilní personální obsazení kluků v servise je jasnou známkou úspěchu při dnešní migraci zaměstnanců. Výměna dílů je nabízená třeba ve třech variantách, originál nebo od jiných levnějších a po poradě si mohu vybrat. Taky skvěle funguje prodej ojetého vozu,který znají a poradenství v nákupu jiného. Po letech mám absolutní důvěru , že jsou auta v dobrých rukou. Takže mohu jen doporučit. Je jasné, že mají stále plno a termíny se logicky musí natahovat, ale já si počkám. Půjčí mi své auta. Je prostě fajn, když Vám něco funguje ke spokojenosti. Jiří Pospíšil

  3. Roman Dostál ★★★★★

    V červnu 2025 jsem koupil vozidlo Mercedes V300d u společnosti AUTOCENT CZ s.r.o. Musím ocenit velmi profesionální a vstřícný přístup ze strany prodejce. Vzorná prezentace vozidla včetně možnosti testovací jízdy, profesionální jednání, nabídka dalších služeb ( případné financování a také možnost výkupu mého vozidla formou protiúčtu, nabídka příslušenství k novému vozidlu, pojištění, atd.). Cítil jsem se tady opravdu jako zákazník. Tento přístup není samozřejmostí dnes u jiných prodejců. Až budu v budoucnu řešit nákup dalšího vozu, určitě bude AUTOCENT CZ s.r.o. společnost, kterou s poptávkou oslovím. Roman Dostál - spokojený zákazník.

  1. Vadim ★★★★★

    Nedávno jsme si u Autocentu koupili BMW X5 a byli jsme velmi spokojeni! Celý proces od začátku do konce byl profesionální a bezproblémový. Chtěli bychom poděkovat manažerům - panu Zavackému a panu Pěntakovi, kteří se o nás starali. Manažeři se opravdu vyznají - na místě nám uzavřeli pojištění, přidělili registrační značky a pomohli nám s přihlášením vozu. Celá transakce proběhla rychle, hladce a profesionálně. Vůz je ve výborném stavu a byl přesně takový, jak je popsán na webových stránkách jejich obchodu. (Mimochodem, mile nás překvapilo množství profesionálně zhotovených fotografií vozu, které pomohly lépe pochopit produkt). Zvláštní poděkování patří za příjemnou atmosféru a péči o klienta - je vidět, že si zde váží své pověsti. Autocent CZ s.r.o. rozhodně doporučujeme všem, kteří hledají spolehlivý autosalon a chtějí si koupit opravdu kvalitní vůz. Děkujeme Vám za skvěle odvedenou práci!

  2. Martin Mitrenga ★☆☆☆☆

    Vybral jsem si pro řešení škodní události smluvní servis pojišťovny, firmu AUTOCENT CZ s.r.o. Zavolal jsem a domluvil se na prohlídce auta v servise. Při příjezdu do servisu měl technik hned nepříjemné poznámky, že to bude totální škoda, a strašně se divil, že mám havarijní pojištění. Po měsíci jsem auto přistavil na opravu na předem domluvený termín. Po dvou týdnech, co bylo auto v servisu, jsem volal, abych se zeptal na stav opravy. Technik se mi vysmál a otázal se, jestli si myslím, že auto už bude hotové. Odpověděl jsem, že ano, protože měnili jen nárazník a kapotu. Po třech týdnech jsem se rozhodl auto zkontrolovat osobně. Pršelo, auto bylo venku na parkovišti, rozebrané bez nárazníku - profi servis, nechat auto venku, aby do něj teklo. Šel jsem tedy do servisu a požádal o přidělení jiného technika. Ten se mnou komunikoval už normálněji, ale stejně trval na tom, že jejich jednání a ponechání auta na dešti je v pořádku. Po měsíci stání auta v servisu mi už došly nervy. Volal jsem do servisu, zda je auto hotové. Bylo mi řečeno, že ano, že mám urgovat pojišťovnu, aby mi ho mohli vydat. Pojišťovna neměla žádné podklady za celou dobu opravy. Několikrát jsem volal do pojišťovny během opravy. Nakonec jsem se dovolal jednateli AUTOCENTU a do druhého dne jsem měl auto připravené k odběru. Technik mi nebyl schopen sdělit termín, kdy si mohu auto vyzvednout. Servisu jsem udělil plnou moc, aby vše řešili s pojišťovnou za mě. Lícovaní kapoty špatné a celkově servis není provedený profesionálně. Nehodou mi vypadly mřížky z chladiče a bylo mi řečeno pojišťovna neuznala, degradace materiálu. Tento servis nedoporučuji!

  3. Kamil Špetík ★★★★★

    S opravou karoserie a laku mého vozu Tesla Model Y jsem byl maximálně spokojený. Skvělá kvalita práce, profesionální přístup a velmi rychlé provedení opravy. Technik byl ochotný, pečlivý a vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Pokud hledáte spolehlivý servis, mohu jen doporučit!

  1. Petr Čejka ★★★★★

    S opravou vozidla Tesla Y jsem byl ve firmě AUTOCENT velmi spokojen. Oprava i komunikace s personálem na vysoké úrovni. Chvíli se čekalo na náhradní díly, než přišly do servisu. Po informaci, že všechny díly mají skladem, jsem přistavený vůz měl opraven do 10dnů. Vozidlo předáno umyté, čisté a nabité. Ještě jednou děkuji za opravu a přeji klidné dny. Petr Čejka, AKCEPTOR s.r.o.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa AUTOCENT CZ s.r.o.?

AUTOCENT CZ s.r.o. se nachází na adrese Frýdecká 773/316, Kunčice, 719 00 Ostrava-Slezská Ostrava, Česko

Jaké je telefonní číslo AUTOCENT CZ s.r.o.?

Můžete kontaktovat AUTOCENT CZ s.r.o. na čísle +420 734 555 999

Jak se dostanu k AUTOCENT CZ s.r.o.?

Trasu k AUTOCENT CZ s.r.o. najdete zde odkaz

Advertisements