Recenze

  1. Stanislav Brzobohatý ★★★★★

    Maximální spokojenost s autobazarem. Obsluha byla velmi ochotná. Vše proběhlo rychle a bez zádrhelů. Zakoupený vůz Škoda Fabia byl ve velmi dobrém stavu a předčil mé očekávání. Doporučuji!

  2. Miroslava Krátká ★☆☆☆☆

    Arogantní a neochotný přístup prodejců. Neodpovídají na zprávy a při příjezdu se s Vámi jako s onucí. Opravdu NEDOPORUČUJI!

  3. Radek Viktorin ★☆☆☆☆

    Ukázkový způsob jednání neférového a nečestného prodejce. Jsem ředitelem firmy se 100 zaměstnanci, máme několik prodejen a všechny prodejce učím zásadě náš zákazník náš pán.... V tomto autobazaru se tímto rozhodně nepotkáte, kupovali jsme zde vozidlo Citroen, závada na nádrži močoviny se objevila cca po 100km. Vzhledem k tomu že jsme z daleka musel jsem řešit opravu v místním servisu a chtěl jsem se dohodnout alespoň na části nákladu za opravu, oprava stála cca 50tis., ochota domluvy bohužel žádná. Stejně tak mi to napsal i jejich advokát, že se klient necítí být povinen ničeho. Tak bych se rád s tímto alespoň podělil zde a prosím kupující ověřte si raději od koho kupujete.

  1. Jakub Ďuraško ★☆☆☆☆

    NEDOPORUČUJI! V urgenci zakoupeno vozidlo Ford Transit (v létě 2023). Zhruba hodinu od Ostravy vyskočila první kontrolka. Prodejce mě odbil, "už jsme zavřeli, to nemá cenu vozit zpět, opravte to doma, bude to asi jen kontrolka a my se s vámi srovnáme. To se stává, že auto dlouho stojí a pak vyskočí nějaké čidélko". Celou cestu do Pardubic jízda v nouzovém režimu. Druhý den po diagnostice zjištěna celá plejáda závad. Dva vstřiky zcela KO, dva druhé na hranici funkčnosti, filtr pevných částí v hodně špatném stavu (jak ukázala oprava, byl v Autoviva "opraven" mokrou cestou, tj. absolutně zlikvidován). Ihned druhý den navrhuji, že auto vrátím, není v dobrém stavu a jsou na něm závady, které se na kratké testovací jízdě neobjevily. Ale ejhle. Vrátit to přeci nejde, vždyť sem věděl co kupuju a je to přece bazarové. Vedoucí servisu navrhne, že mi pošle dva náhradní vstřiky (vyžádá si ještě zálohu 2000 kč, kterou prý vrátí po zaslání starých vstřiků). Dva vstřiky, které pošle, jsou v ještě horším stavu, než ty na autě. Poslal jsem je zpět do bazaru (po domluvě na dobírku), ale bazar je odmítl příjmout a poslal mi je zpět. __ Auto za 540k vyšlo na dalších 120k v rámci nutných oprav. Mnoho skrytých závad, na které prodejce neupozornil. Např. vozidlo předal jen s jedním klíčem aniž by mě na to před koupí upozornil, chyběla rezerva vozu. Chápu, nenakupoval jsem obezřetně. Rezervy jsem si všiml až před odjezdu ze servisu, když vozidlo stálo na vyvýšeném místě a bylo vidět že chybí. Prodejce řekl "no jo, to si doplníte" a na moje namítky, že chybějící klíč a rezerva je cca. 8-10k v nákladech odmítl reagovat, že s tím se prostě nedá nic dělat a že slevu už poskytnout nelze. Toto místo absolutně nedoporučuji, prodávají navoněnou bídu, žádný zákaznický servis a jejich praktiky, podmínky a smlouvy jsou na hranici legálnosti, anebo řekněme alespoň za hranicí "vychcanosti". NEDOPORUČUJI! Hledejte jinde.

  2. Vojtěch Jonáš ★☆☆☆☆

    Nedoporučuji. Koupil jsem užitkový vůz Ford. Po příjezdu domů se rozsvítila kontrolka motoru - vadná lambda sonda chlazení. Protože bydlím 200km od Ostravy a potřebuji, aby auto jezdilo jsem nechal opravit vůz ve svém smluvním servisu. Po ujetí 50ti km opět kontrolka motoru. Vadná druhá lambda sonda. Po opravě a nájezdu 300km vadný startér a odtah do servisu. Snaha se lidsky s bazarem domluvit na jejich spoluúčasti alespoň na náhradních dílech naprosto neúspěšná. Oni jednají dle zákona a já si měl vozidlo u nich připojistit. Snad již auto pojede jak má.

  3. PP ★☆☆☆☆

    Neseriózní. POZOR – NEDOPORUČUJI - pokud už se rozhodnete v tomto bazaru zakoupit auto (což bych po osobní zkušenosti nikomu nedoporučil), tak dávejte pozor na to, co podepisujete. Nám prodali auto, které mělo spotřebu 3L oleje na 1000km. Když jsme vadu reklamovali, servis uvedl, že spotřebu nekontrolují, protože nemají jak. Vadu neuznali. To, že dbají na kvalitu atd. samozřejmě není pravda. Držte se těchto zásad: 1. Při koupi si nechejte v autobazaru vyměnit motorový olej a o tomto si nechte vystavit potvrzení (pokud kupujete na firmu - jinak je tato klička neplatná) 2. NEPODEPISUJTE předávací protokol s číselným hodnocením technického stavu “3” nebo “4”. Pečlivě si jej prostudujte a odmítněte podepsat NEPRAVDIVÉ údaje v něm uvedené. Technik regulérně lže. Něco jiného tvrdí při prohlídce auta a něco jiného pak napíše do protokolu o technickém stavu) 3. Nechte si prověřit skutečný stav nájezdu km někým nezávislým. Autobazar za něj NERUČÍ (i když to není zas tak jednoznačné - u soudu s tím také neobstojí) 4. POZOR - Počítejte s platbou “administrativního poplatku ve výši 6.000,- Kč o který je navýšena kupní cena ! O tom se dozvíte až před podpisem smlouvy. V principu jde o to, že technik bude tvrdit, že auto je v perfektním stavu, zatímco do do technického hodnocení stavu vozidla napíše, že se jedná o vozidlo vykazující vady, úniky kapalin, hluk, násilné poškození, koroze atd....(šrot). To je celé know-how tohoto autobazaru.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa AUTOVIVA Ltd.?

AUTOVIVA Ltd. se nachází na adrese 2, Na Hrázkách 1303, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice, Česko

Jaké je telefonní číslo AUTOVIVA Ltd.?

Můžete kontaktovat AUTOVIVA Ltd. na čísle +420 724 986 585

Jak se dostanu k AUTOVIVA Ltd.?

Trasu k AUTOVIVA Ltd. najdete zde odkaz

Advertisements