Po objednání přes rezervační systém a popsaní důvodu mé návštěvy, jsem vůbec nečekala, hodina schůzky byla dodržena a bankovní poradce měl vše pro mne nachystané. Opravdu velmi profesionální přístup.
Recenze
-
Maruška z Ovy ★★★★★
-
Jarek Plšek ★★★★★
S touto pobočkou mám zatím jen dobré zkušenosti a to už několik let. Vždy co bylo třeba, tak mi poradili, sjednané schůzky, pokladna. Rovněž vím, jak to bylo na začátku a postupně se i upravovalo až do současnosti a mění se personál. Taky je výhoda 2 bankomatů uvnitř pobočky na vklady/výběry a platby. Dříve tam byly 3. Jeden klasický na výběry je venku a tyto všechny nonstop. 14.11.23 jsem měl sjednanou schůzku s p. Miroslavem Budinským. Vše proběhlo jak má, vystupování, jednání, přístup, různé dotazy, řešení, atd. Vše proběhlo v naprostém pořádku na obou stranách. Jsem spokojen s takovou službou a mohu doporučit. (*Akorát máte jednu bolístku, jako je u všech jiných poboček, úřadů, všude, kde je třeba osobní jednání, že architekti/designéři vůbec nemyslí v současnosti na pohodlné sezení/a hlavně vstávání z nich pro starší lidi a lidi již s problémy kloubů. Lavice/židle/křesla pro ně/nás jsou všude nízké a špatně se z nich vstává. (Pro zdravé lidi v pořádku). Tito milovníci moderny bohužel zapomínají, že lidé stárnou a přibývají i problémy s klouby a hůře se jim vstává z toho. Jinak je vše v pořádku. J.P.
-
ellie ★★★★☆
Ve srovnání s konkurenční bankou tato banka se nechová tak, že při vstupu mne nepozdraví a neuračí se zeptat, co potřebuju narozdíl od jine. Za to má u mě tato banka plus. Zaměstnanci se zajímají co potřebujete a nemusíte se sami hlásit, vždy ochotně poradí, což třeba u Raiffky je obráceně.
-
Ludmila Židkova ★☆☆☆☆
Dne 24.7 jsem navštivila pobočku, aby se dotázala jakým způsobem si mohu nechat poslat peníze s USA. Jedná se o dědictví po mé zemřele sestřenice. A jste si jista, že jste měla nějakou setřenici v USA ?vypalila na mně paní na info centru. Zůstala jse s toho úplně paf. Můj strýc otec zůstavitelky odešel do USA v roce 1912 . Po celou dobu byl v pisemném styku s rodinou ,po jeho smrti v něm pokračovaly jeho děti. Proč vás neoslovil notář? byla další otázka. Moje sestřenice sepsala , zavět a jejím vykonavaním pověřila nejstaršího syna. V USA je to běžné. Prostě se paní ke mně chovala jako by byla nějaká duševně zaostala,nebo podvodnice.
-
Mirek Bělunek ★★★★☆
Jsem zde klientem již několik desítek let. Když srovnávám časy minulé a současné je to velký skok kupředu. Kdysi jsem si pomalu bral dovolenou abych něco vyřídil. Zmatky neochota je už minulost a dnes při velké konkurenci si toto už nemohou dovolit a je to znát. Teď se člověk cítí jako opravdový klient .
-
Vít Lukaštík ★☆☆☆☆
Už vím, že tuhle pobočku nenavstívím. Hned při vstupu chaoz. Řešil jsem něco u přepážky, další dva lidé za mnou taky neco řešili u stejne přepážky. Po rekonstrukci nepoužitelná pobočka jako všechny ostatní po rekonstrukci. Jedna slečna ani nevěděla co po ní chci a musela se zeptat kolegy.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Česká spořitelna, a.s. - pobočka?
Česká spořitelna, a.s. - pobočka se nachází na adrese Horní 1457/59, Hrabůvka, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih, Česko
Jaké je telefonní číslo Česká spořitelna, a.s. - pobočka?
Můžete kontaktovat Česká spořitelna, a.s. - pobočka na čísle +420 956 760 370
Jak se dostanu k Česká spořitelna, a.s. - pobočka?
Trasu k Česká spořitelna, a.s. - pobočka najdete zde odkaz