První a bohužel poslední zkušenost s tímto obchodem. Reklamaci nebyli schopni vyřídit v zákonné lhůtě a i když jsem později trval na vrácení peněz, po 48 dnech mi přišel reklamovaný kartáček s emailem, že jsem neposlal zbylé příslušenství dle domluvy. Nutno říci, že mi nedali ani týden na to, abych příslušenství zaslal (byl jsem mimo domov) a věc vyřešili po svém bez jakéhokoliv předchozího upozornění. I když jsem se nakonec pro vnitřní klid uvolil kartáček převzít, nepřišla žádná omluva za toto nepřijatelné jednání. Nehledě na to, že mi několik týdnů zadržují peníze za poštovné. Nikdy více.
Recenze
-
MACHETA ★☆☆☆☆
-
Tom Doktor ★☆☆☆☆
Nedoporučuji zboží nedodává celé a reklamci nechcou uznat !!!! Dovolat se nejde a e-mail vůbec ne!!!
-
Vojta ★★★★★
Ze svojí zkušenosti můžu internetový obchod doporučit, v roce 2022 jsem zde kupoval myš od značky Razer, myš se v průběhu 2 let 2x pokazila, 2x jsem jí reklamoval, reklamace proběhla rychle, komunikace byla dobrá a zboží mi brzy vyměnili.
-
Petr Bedřich ★☆☆☆☆
Rád bych se podělil o své zkušenosti s reklamací, mnou zakoupeného chlazení, nzxt m22 vykazuje výrobní vadu, tedy netěsnost která se projevuje bzučením vodní pumpy. Reklamace zamítnuta z důvodu “polámání/prohnutí” backplatu, tzn. kusu plastu, který jsem musel lehce na krajích přibrousit aby mi sedl na desku kvůli zavazejícím pamětem, “distributor doporučuje zkusit reklamaci přes výrobce”. (díky že ste tuhle mezinárodní komunikaci hodili na mě) Uvedený telefon servisu k24 na který se nikdy nedovoláte je taky super. Moc se mi líbí Váš přístup a samozřejmě na něj budu myslet i u příštích objednávek které proběhnou bohužel asi jinde jak na vašem eshopu K24. Děkuju
-
VladS ★★★☆☆
Občas zde nakoupím. Dobré ceny, personál vstřícný a ochotný. Dodací lhůta cca 2 dny. Platí se tady hotově i kartou. Co dodat? Jedná se o klasickou výdejnu e-shopu. Zatím vše bez potíží a reklamací.
-
M. Benett ★☆☆☆☆
Objednal jsem si odsud mikrovlnou troubu ,když mi přišla byla promáčkla ! Když jsem je kontaktoval přes e-mail bylo mi hned odpovězeno, že škoda na mikrovlnce jde za dopravcem . Na to konto jsem odepsal,že krabice i polyesterové chrániče do kterých se mikrovlnka dává jsou naprosto nepoškozené . Takže z logického hlediska to muselo jít už od nich poškozené . Od té doby naprosto žádná komunikace . Napsal jsem další e-mail a komunikace opět žádná ! Částka byla cca 1900 Kč může mi někdo poradit jak to řešit dál ? URČITĚ NIC NEOBJEDNÁVAT Z TOHOTO OBCHODU !!!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa K24.cz?
K24.cz se nachází na adrese U Studia 2253/20, 700 30 Ostrava-jih, Česko
Jak se dostanu k K24.cz?
Trasu k K24.cz najdete zde odkaz