Recenze

  1. Lubomir Novak ★★★★☆

    Malé chybky se za tu cenu hůř tolerují, přesto se nedá říci nic jiného, než že je to dobrý podnik jehož návštěvou nikoho neurazíte

  2. Martin Moon ★☆☆☆☆

    Chodíme zde často na pivo a hambáč, vždy super kvalita a obsluha na výbornou, ano i tady se podepsal smrskflace a hambáče i hranolky jsou fakt v menší porci než původně ale vždy se to dalo pochopit protože kvalita byla top... člověk si i zvykl, že se zvedá postupně cena ale dnes si zajdeme na pivo a hambáč jako vždy, ale co nás nasralo a nejvíce zklamalo je cena která poskočila během dvou měsíců z 303,- na 353,- za jeden hambáč !??? to už je fakt brutální přepal a tak po dvo pivech odcházíme jinde.. dále už chodit nehodláme.... škoda, Stračena byla fajn ale tohle podporovat nebudeme a pan manažer by se měl zamyslet..

  3. Ondřej Adamec ★★★★★

    Velmi příjemná restaurace na vysoké úrovni. Jídlo výborné, velký výběr steaků a burgeru. Obsluha velmi příjemná. Určitě doporučuji

  1. Tom Kalous ★★★★☆

    Vynikající jídlo (oproti roku 2024 trošku menší porce), super obsluha, perfektní atmosféra.

  2. Alice Feriková ★☆☆☆☆

    Bohužel na to, jak se o Stračeně mluví jako o nejlepších burgerech v Ostravě, nás návštěva dost zklamala. Na jídlo jsme čekali snad hodinu. Hosté, co přišli po nás, již odcházeli, a nám (podle nás) se jídlo ani nepřipravovalo. Když jsme se slečny zeptali, bylo nám po hodině oznámeno, že se jim rozbil friťák, a v že v restauraci bylo plno (venku pár lidí, vevnitř tak 6 stolů…). Po hodinovém čekání přinesli jídlo. Jídlo z grilu bylo docela fajn, ale to je tak všechno. Housky u burgerů byly oschlé, hranolky gumové (ale překvapivě horké), asi z mikrovlnky. Nejhůře dopadla foccacia s roštěncem. Z foccaci zbyla topinka z mikrovlnky. Maso bylo zabité dvakrát, tužší než jerky. Když si restaurace zakládá na masu, tak by v tom měli excelovat, ne naopak. Samozřejmě jsme si stěžovali slečně, která však řekla, že s tím nic nemůže udělat, a že doufá, že to příště bude lepší. Nejhorší na tom je, že slečna dělala, jako by vše bylo v pořádku - kdyby řekla vše na rovinu, že třeba zapomněli, bylo by to mnohem lepší. Nejhůře utracené 3000 za poslední dobu.

  3. Jan Trávníček ★★★★★

    Uzasna moderni restaurace, ktera nabizi mnoho delikates. My meli steak wagyu s hranolkami a chedarovou omackou. Doporucuji navstivit!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Stračena Pub Výškovice?

Stračena Pub Výškovice se nachází na adrese Lužická 590/2, 700 30 Ostrava-jih-Výškovice, Česko

Jaké je telefonní číslo Stračena Pub Výškovice?

Můžete kontaktovat Stračena Pub Výškovice na čísle +420 778 000 846

Jak se dostanu k Stračena Pub Výškovice?

Trasu k Stračena Pub Výškovice najdete zde odkaz

Advertisements