Recenze

  1. Michal Němec ★★★★★

    Dobře vybavená nemocnice. Personál má profesionální přístup k pacientům. V areálu nemocnice jsou obchody pro pacienty. Parkování hned u nemocnice, prvnich 20 minut zdarma.

  2. Tomáš Žákovic ★★★★★

    Já byl spokojen,proti fifejdam je to 100 a 1 pohotovost lepší a hlavně prijemné sestry ne jak ty protivné s fifejd pro které je každý simulant tím myslím ty nad 50 let a porodnice taky v pořádku nemám problém akorát ve srovnání s Vítkovicemi tak tam mají na nadstandart lepší na pokojích co se týče cévní oproti porodní Poruba Vítkovice mají víc útulnější

  3. Iveta Stachoňová ★★★★★

    Byla jsem na laparoskopickém odstranění žlučníku, odd. chirurgie 11.10.2019 a chci poděkovat jednak lékařům za velmi dobrou péči a rovněž všem sestričkám za veškerou péči, vlídná slova. Nemají to vůbec jednoduché, ale přesto jsou usměvavé a vstřícné. Děkuji za vše. Stachoňová Yveta

  1. Lena Bosák ★★★★☆

    Na hematologii moc hezký přístup sestřiček vůči mě i synovi. Vcelku pohodový přístup i na jiných odděleních, snad až na drobné výjimky, které sa najdou všude. Porovnání stravy dětského oddělení městské nemocnice Ostrava a dětského infekčního oddělení Fakultní nemocnice v Porubě, pak fakultní vyhrává na plné čáře. Přístup vrchní sestry dětského infekčního neuvěřitelný v dobrém slova smyslu. I přes mě nesympatické porodní sály opravdu hezký přístup lékařů i sester. Gynekologie, porodní, chirurgie, rehabilitační, dětská neurochirurgie, riziková ambulance nemohu říct jediné špatné slovo. Ovšem k dětskému neurologovi bych tam už nikdy nešla, arogantní člověk s hrozným přístupem...

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Fakultní Nemocnice?

Trasu k Fakultní Nemocnice najdete zde odkaz

Advertisements