Velmi příjemný a ochotný personál. Velice kvalitní a výborná snídaně, která lze vybrat z velmi pestrého jídelního lístku.Soukromé parkoviště 5min od hotelu z ohledem na hystorické centrum města. Přístup do hotelu i v nočních hodinách bez problému díky přístupovému kódu. Celá rodina si to užila a děti dostali dáreček(plyšáka perníčka). Děkujeme :)
Fotografie
Recenze
-
Jiří Šrámek ★★★★★
-
Renata Kašparová ★★★★★
Ráda sdílím skvělou zkušenost z pobytu. I když nás na pokoji potrápila drobná záležitost, personál to vyřešil s úsměvem a profesionalitou, takže vše proběhlo hladce. Když máte kolem sebe lidi, kteří opravdu chtějí pomoci a dělají to srdcem, cítíte se jako doma. Velký dík patří recepci i kavárně – zaslouží si u mě jasnou jedničku s hvězdičkou. A velké poděkování i kuchařskému týmu za jedinečný přístup ke stravě, obzvlášť s ohledem na #glutenfree nabídku a výborný výběr surovin. Tohle místo dělají přátelští a milí lidé, kteří si váží svých hostů. Rádi se vrátíme. Přeji ať se daří udržet dlouho toto nadšení.
-
Jaroslava Václavíková ★★★★★
Pobyt v hotelu Savorsky byl naprosto skvělý. Pokoj byl velmi krásný, čistý, útulný a prostorný, cítili jsme se v něm opravdu pohodlně. Pod postelí jsme objevili kartičku s nápisem, že tam nejsou žádní bubáci, protože i tam uklízejí – nebylo to sice určeno přímo nám, ale musíme uznat, že to byl vtipný a chytrý tah, který nás pobavil a ukázal smysl hotelu pro detail. Snídaně byla vynikající! Měla jsem vejce Benedikt, která byla perfektně připravená, a opravdu musím kuchaře pochválit. Můj muž si dal dukátové buchtičky a byl nadšený. Na závěr jsme dostali domácí zákusek, který byl velice delikátní – krásná tečka za výborným jídlem. Celkově hodnotíme pobyt jako velmi povedený. Personál byl milý, prostředí příjemné a vše mělo svůj styl. Určitě se sem rádi vrátíme!
-
Dana Pecháčková ★★★★★
Ubytování vřele doporučuji. Komunikace, ochota, vlídnost. Pokoje čisté, personál velice ochotný a vstřícný. Snídaně luxus a sladká tečka ke kávičce dortík z vlastní výroby. Není co dodat. Rádi se budeme vracet. K&D.
-
Hana Malůš Fialová ★★★★★
Moc se nám tam líbilo, hotel je okouzlující v centru města s možností parkování, které je nedaleko hotelu. Pan majitel a veškerý personál se k nám choval velmi přátelsky. Snídaně měla vysokou úroveň a ochutnali jsme i dezerty, které jen tak někde neuvidíte. Rádi se vrátíme zpět.H.
-
Milan Konfal ★★★★★
V hotelu jsme se ubytovali z důvodu návštěvy Jihlavské Zoo. Hotel krásný,pokoje čisté a útulné,personál profesionální a přátelský. Snídaně vynikající,moc jsme si pochutnali. Jediné co bych vytknul byla na pokoji lednice,která byla celkem hlasitá a v noci mě párkrát vzbudila. Celkově ale není co vytknout. Děkujeme za krásný pobyt...
-
Radek Zikmund ★★★★★
Musím pochválit hotel jako takový a stejně tak kavárnu. Personál od kterého by se co se týká přístupu k hostům měli co učit ve spousta službách. Nabídka kavárny famózní! K hotelu a jeho vybavení nemáme absolutně žádné výhrady, vše bylo perfektní. Mileradi se k vám vrátíme kdykoliv nás napadne jet si odpočinout na Vysočinu. Děkujeme!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hotel Savorsky?
Hotel Savorsky se nachází na adrese Komenského 1326/11 586 01, 1 Jihlava 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Hotel Savorsky?
Můžete kontaktovat Hotel Savorsky na čísle +420 774 443 461
Jak se dostanu k Hotel Savorsky?
Trasu k Hotel Savorsky najdete zde odkaz