Příjemné posezení, ale i tak je pořád co vylepšovat.
Recenze
-
Zdeňka Havlová ★★★★☆
-
Dana Kopicová ★★★★★
Příjemné místo pro odpočinek.
-
Hana Drtinová ★★★★☆
Nic moc zajímavého, ale neměla by se tam dávat pouť, pak je tam bordel..
-
Klára Chalupníková ★★★★★
Lidi co čekate je to jenom park.Kousek zeleně a uprostred kašna.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Park Štoky?
Trasu k Park Štoky najdete zde odkaz