Recenze

  1. Zdeňka Havlová ★★★★☆

    Příjemné posezení, ale i tak je pořád co vylepšovat.

  2. Dana Kopicová ★★★★★

    Příjemné místo pro odpočinek.

  3. Hana Drtinová ★★★★☆

    Nic moc zajímavého, ale neměla by se tam dávat pouť, pak je tam bordel..

  1. Klára Chalupníková ★★★★★

    Lidi co čekate je to jenom park.Kousek zeleně a uprostred kašna.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Park Štoky?

Trasu k Park Štoky najdete zde odkaz

Advertisements