Velmi hezké,ale nechodit večer
Recenze
-
Bohuslav Haubert ★★★★★
-
Petr Král ★☆☆☆☆
Chodí tam převážně obludy
-
Zirafcatko ★★★★★
Krásný park, vhodný na procházky s dětmi
-
Jana ★★★★★
Příjemný parčík s kostelikem, patrně středověk. Krásný. Voněly nádherně lipy a kvetly i jiné stromy. Je prima se zastavit zde a relaxovat. Chybí ale sochy, které tam mnoho let byly.. Hezké by tam byly růžové magnolie a podobné atraktivni rostliny. Jinak pokud máte to štěstí, že tam nebude řvát procházející rozjívená školní mládež , tak i hezký klídek.. Doporučuji.
-
Miloš Veselý ★★★★★
Park mého dětství. Bývalo tu pískoviště a spousta křoví. V poslední době moc pěkně upraveno. Za nápad pořádat zde koncerty k Havíření by si někdo zasloužil velké ocenění. Krásné posezení a super atmosféra po oba dny. Doufám že to bude častější.
-
F POINT ★★★★☆
V parku se konají občas akce u kostelíku. Různé dětské soutěže, hudební vystoupení, vánoční bohoslužby. Jenom by mohla Městská policie trochu dohlédnout na partičky, které se tu scházejí, jestli neodrazují ty ostatní lidi, co by sem rádi šli. Jinak pěkná procházka i posezení pro dospělé i děti.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Smetanovy sady?
Trasu k Smetanovy sady najdete zde odkaz