Přišel jsem s mojí malou dcerou do kadeřnictví kvůli narozeninové oslavě a byl jsem já i moje dcera nadmíru spokojeni. Na své narozeninové oslavě vypadala jako princezna. Účes se povedl a hlavně byl udělaný podle toho, co si malá přála. Děkujeme paní kadeřnici, že nás vzala ještě před její dovolenou. A především za její shovívavost s dítětem, to se jen tak nevidí.
Fotografie
O nás
Diamond Hair Studio v Němčanech je místo, kam běžně do kadeřnictví nechodím, ale tady k paní Lence se ráda vrátím. Toto kadeřnictví mi doporučila kamarádka.
Recenze
-
Miláno Max ★★★★★
-
marie rozsivalova ★★★★★
Běžně do kadeřnictví nechodím, ale tady k paní Lence se ráda vrátím. Toto kadeřnictví mi doporučila kamarádka a musím říct, že jsem byla příjemně překvapena. Objednala jsem se na střih a lehké ztmavení barvy. S výsledkem jsem opravdu spokojená. Během návštěvy mi taky vysvětlila, jak se o vlasy správně starat a doporučila mi vhodnou kosmetiku. Příjemné prostředí a profesionální personál. Mohu jedině doporučit
-
Katerina Kasalová ★★★★★
Paní Lenka je nejlepší kadeřnice co znám. Moc příjemná atmosféra a změny, které mi navrhla a udělala, ocenilo i mé okolí. Jsem moc ráda, že je zde konečně zase skvělá a milá kadeřnice. S pozdravem Kateřina K.
-
Eva Jelínková ★☆☆☆☆
Moje máma byla klientkou této paní kadeřnice. Bohužel má velmi negativní zkušenost. Salon navštívila 2x a skončila se spálenými, chemlonovými vlasy a barvou vlasů, která ji ale vůbec neseděla. Naprosto špatná barevná typologie. A nebyl to jen subjektivní pocit, ale reagovali na ni i lidé v okolí, kdy slyšela věty jako "Paní XY nevím, kam teď chodíte ke kadeřnici, ale už tam nechoďte, nesluší Vám to." Což prostě není příjemné. Měla jsem dojem, že tato kadeřnice je zřejmě zaměřená na blondýny, u kterých odvádí dobrou práci. V tom případě ale nechápu, jak mohla vlasy spálit. Máminy vlasy jsou přirozeně jemnější, ale nebyly poškozené před zákrokem. Co bylo fajn je, že má dobře vyhrazený čas pro danou klientku a snaží se. Za mě tedy kadeřnice na blond mikromelíry apod. z 90% ok, ale top strop to není. Ne - pro složitější střih a barvení.
-
Hana Slezáčková ★★★★★
Navštívila jsem už hodně salonů a musím říct, že jsem konečně spokojená! Opravdu precizní práce. Příjemné prostředí, milá kadeřnice, doporučuji všemi deseti!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaké je telefonní číslo Diamond Hair Studio?
Můžete kontaktovat Diamond Hair Studio na čísle +420 728 372 810
Jak se dostanu k Diamond Hair Studio?
Trasu k Diamond Hair Studio najdete zde odkaz