Recenze

  1. Ladislav Boháč ★★★★☆

    Hezky opuštěné nádražíčko "na konci světa". Je to z něj kousíček v létě do zatopeného lomu na výbornou koupačku. Od 24. května 2025 tu nově místo Railway Capital jezdí Gepard Express a to jen o víkendech 4 páry vlaků. Vlakem se tu ale vždy nejezdilo. Např. 10. prosince 2005 tu utichl provoz úplně. Obnovil se myslím až v roce 2015. Dříve mělo nádraží název Freihermersdorf. Nádraží bylo zprovozněno 29. června 1892, tedy současně se zprovozněním tratě do Horního Benešova.

  2. Lumír Koziel ★★★★☆

    Byl jsem se tam podívat s dětmi zajímavé, ale zavřené.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Svobodné Heřmanice?

Trasu k Svobodné Heřmanice najdete zde odkaz

Advertisements