Recenze

  1. Tomáš Kohout ★☆☆☆☆

    Totální katastrofa. Nic tak strašného sem dlouho nezažil. Po vstupu na vás dýchne puch přepáleného oleje. Neodradilo mě to, a to byla chyba. Objednali jsme si pivo, svařák a klobásu. Klobásu nemáme, cigáro také ne. Na výběr byl pátek v rohlíku a bramboráky. Dal sem si bramboráky. Dcera si raději nedala nic, což byla nejlepší volba. Vyrobit pivo trvalo 15 minut. O práci s kompenzátorem slečna za výčepem asi nikdy neslyšela. Plným proudem pouští pivo z výšky do sklenice a je překvapená, že ji to pění. I přes to, že by zkušený výčepák slečně zpřerážel ruce, pivo chutnalo docela dobře. Průšvih nás teprve čekal. Už dvacet minut po objednání, a to tam nebylo moc lidí, jsme dostali svařák a čmundu. Po jednom napití žena konstatovala, že nic horšího nikdy nepila. Přivoněl jsem a musel souhlasit. I přes to jsem se hrdině pustil do bramboráků. Totálně přesmažené prefabrikáty odrazovaly od konzumace, ale nedal jsem se a snědl je. Byla to opravdu chyba. Je mi zle ještě teď - asi o čtyři hodiny později. Prostě strašný, neopakujte mou chybu.

  2. Radek Bělka ★★★★★

    Takové běžné rychlé občerstvení, kterému ale nemáme co vytknout. Bramboráky dobré, párek v rohlíku a hranolky také. Obsluha příjemná.

  3. René Nestrojil ★☆☆☆☆

    Obsluha nepříjemná, jídlo je to nejlevnější co šlo sehnat a neuvěřitelně předražené. Obsluha vám ani nedá, ani nepoví kde máte sehnat pití potom co si ho objednáte - asi očekávají že tu bydlíte. Celkově bída...

  1. Sukk Owecc ★☆☆☆☆

    Všechno špatně!!! Obsluha úplně mimo, ceny ? :D párek v rohlíku 40, kterej se nedal jíst, ale dítě si ho vyprosilo, následně letěl koše, tatranka 40 :D na 2 parky a hranolky jsem čekal 25 minut a to jsme tam byli jediní, nevím co se bude dít kdyby tam přišla náhodu skupinka 8 lidí tak ten poslední místo oběda dostane večeři.... Sem už se nikdy nevratime

  2. Jiří Stokláska ★★★★★

    Osvěžující posezení ve stínu a obsluhou co zvládne i zeleninový salát, který zrovna není v nabídce :-)

  3. Milan Trávníček ★★★★★

    Ceny v pohodě, škopek výbornej (místní), výběr celkem dobrý. Klobása nebo párek z udírny. Krásné místo a spokojenost.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Hospoda na hradě Roštejn?

Hospoda na hradě Roštejn se nachází na adrese Doupě 1, 588 56 Doupě, Česko

Jaké je telefonní číslo Hospoda na hradě Roštejn?

Můžete kontaktovat Hospoda na hradě Roštejn na čísle +420 602 133 809

Jak se dostanu k Hospoda na hradě Roštejn?

Trasu k Hospoda na hradě Roštejn najdete zde odkaz

Advertisements