Pohodlné parkování blízko vlakového nádraží. Minimální cena 10 Kč/24 h.
Recenze
-
Krtek Roman Michálek ★★★★★
-
Krystof Klima ★★★★★
Parkovité příznivé umístění hned u vlaku
-
Ivana Grochová ★★★★★
Krásné velké parkoviště u nadrazi
-
Věra Blahová ★★★★★
Jsem ráda, že mi zachovali můj rychlík do Prahy .!!!!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Parkoviště u nádraží - E. Beneše?
Trasu k Parkoviště u nádraží - E. Beneše najdete zde odkaz