Recenze

  1. Robert Šariský ★★★★★

    Chtěl bych velmi poděkovat celému týmu Stomatologické kliniky K11, obzvláště pak panu doktorovi Imriškovi a jeho sestře.Měl jsem velké bolesti zubu, potřeboval jsem potíže řešit akutně.Bolest byla nesnesitelná, obtěžující, omezující.Pan doktor provedl extrakci zubu naprosto úžasně.Tímto mu chci opravdu velmi poděkovat i sestřičce i paní na informacích, která mi vyšla vstříc a nenechala mě bolestí trpět a našla tohoto skvělého pana doktora.Doporučuji, profesionální práce, skvělý doktor.

  2. Jana Macková ★★★★★

    Byla jsem na trhání osmiček u pani primářky, která byla velmi ochotná, milá a profesionální. Po trhání jsem se citila skvěle, neměla jsem zadne komplikace, ačkoliv jsem měla osmicky s velmi dlouhými a silnými kořeny. Doporučuji velmi zajít prave sem. Také zde docházím ke svému zubnimu lékaři p. Dr. KONVIČKOVI, je velmi lidský, přátelsky a profesionální.

  3. Vladimír Čepelák ★★★★★

    Moje zkušenosti s dentální klinikou K11- pan doktor Imrišek. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu doktoru Imriškovi a jeho sestře z týmu zubní kliniky K11 za jejich lidský, vstřícný a vysoce profesionální přístup. Netušil jsem že z takového torza zubů dokáží vytvořit tak skvělý výsledek. Jsem opravdu nadšený a vděčný - nejen za kvalitu práce, ale i za příjemnou atmosféru celé léčby.

  1. Petr ★★★★★

    Dnes jsem navštívil paní doktorku Elenu Penčovou-primářku kliniky. Mám celoživotní silný strach a trauma ze zubařů a lékařů obecně, podstoupil jsem zde extrakci nešikovně zlomeného zubu, při které mě místy málem sbíraly ze země, ale paní doktorka a sestřička mi vytvořily tak bezpečný a laskavý prostor, že jsem zvládl i tento těžký zákrok. Vážím si jejich trpělivosti, dotyků, laskavých slov a profesionality. Upřímně děkuji. Byl to pro mě jeden z nejsilnějších zážitků z ordinace vůbec. Hrozně mi zde pomohly, nikdy na to nezapomenu. Mohu jen doporučit.

  2. Trong Nguyen Huu ★★★★★

    Měl jsem opravdu štěstí, že jsem mohl podstoupit bělení zubů v K11 v Brně-Židenicích – výsledek předčil má očekávání. Jelikož často piji silné espresso, mé zuby postupně zežloutly. Navíc mám velmi citlivé zuby, takže jsem měl zpočátku určité obavy. Paní dentální hygienistka Martina Dvorská v K11 byla ale neuvěřitelně pečlivá a vstřícná – vše mi podrobně vysvětlila krok za krokem, abych dosáhl co nejlepšího výsledku bez zbytečné citlivosti. Díky její profesionalitě a lidskému přístupu jsem byl s celkovým zážitkem i výsledkem naprosto spokojený. K11 mohu s klidným svědomím doporučit každému, kdo touží po krásném a zdravém úsměvu – budete tu v opravdu dobrých rukou.

  3. Radim Hajsler ★★★★★

    Kliniku K11 musím doporučit, již po telefonu byla paní moc příjemná a domluvila termín co nejdříve to šlo při akutním problému. Velké díky patří panu Aliaksandr Maiseyeu a jeho sestřičce, že mě i při ne úplně příjemné situaci, bolesti zubu a následného vytržení, odbourali můj strach z návštěvy zubaře a dodali chuť řešit problémy se zuby.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Dental Clinic K11?

Dental Clinic K11 se nachází na adrese Karáskovo nám. 11, 615 00 Brno-Židenice, Česko

Jaké je telefonní číslo Dental Clinic K11?

Můžete kontaktovat Dental Clinic K11 na čísle +420 548 424 242

Jak se dostanu k Dental Clinic K11?

Trasu k Dental Clinic K11 najdete zde odkaz

Advertisements