Dost šílený salon, včera jsem zde byla na nehtech (tam kam obvykle chodím měli zavřeno). Ne jen, že nehty byli obroušené tak, že šly vidět odrostly, francie nalakovaná na každém nehtu jinak..Ale dnes už se mi z nehtu ošoupala barva.. KATASTROFA, jsem už nikdy.
Recenze
-
Kateřina Kroková ★☆☆☆☆
-
Kristýna Adamcová ★☆☆☆☆
Bohužel musím ohodnotit 1*. Je to asi rok a pár měsíců zpět, co jsem zde uvedla recenzi 5*/5*, ale musela jsem ji smazat, což jsem udělala snad poprvé v životě. To zhoršení je opravdu velmi viditelné. Přišla jsem po velmi dlouhé době na nehty a velmi mě zarazilo, že si vlastně nemůžu vybrat tvar nehtů, protože pán ho vybere v podstatě za vás, řekne, že to je moderní (coffin) a nemáte možnost protestovat. Další věc, co mě zarazila je to, jak dlouho trvalo ty nehty udělat a nemluvím o tom, jak to bylo občas dost bolestivé. Výsledné nehty byly katastrofa. Nehty nebyly stejně dlouhé a ten tvar nebyl příliš hezký. Říkala jsem si, že to byl asi nějaký momentální zkrat, protože jsem byla zvyklá, že před tím rokem bylo vše v pořádku. Nechala jsem si zde i prodloužit řasy. To, jak aplikace řas byla nepříjemná a velmi bolestivá, zde již bylo zmíněno. Po aplikaci řas jsem pěkně dlouhou dobu nemohla otevřít oči, což jsem si teda myslela, že je asi normální, vzhledem k tomu, že na to nejsou moje oči zvyklé. Doma jsem zjistila, že řasy jsou křivě nalepené a na očích mám opatlané lepidlo. Za TÝDEN mi vypadalo pár velkých trsů řas i s mými řasami. Na doplnění jsem byla a paní opakovala, že je lepší, aby se na řasy nedostala žádná voda. Což jsem se snažila dodržovat, ale zkrátka ne vždy to šlo úplně nejlépe. Po téhle zkušenosti, kdy mi opět bolestivým způsobem byly naneseny nové řasy, a opět jsem s výsledkem nebyla spokojená, jsem se rozhodla, že půjdu do jiného salonu. Měla jsem to udělat určitě mnohem dřív. Při sundávání starých řas mi v tom novém salonu ukázali, kolik lepidla paní použila a bohužel trsy řas šly i s mými přírodními řasami dolů... Prosím, sem ne.
-
František Jánoš ★☆☆☆☆
Pritelkyne navstevovala pul roku. Rikala mi, ze se ji nelibi ze nedezimfikuji nastroje mezi klienty. No je to blizko u domu, tak tam chodila. A tyden po posledni aplikaci si vsimla zeleneho zbarveni pod nalepenym nehtem. Sla to odstranit a tam mykoza. A samozrejme, po odbrouzseni toho co zpusobili, opet nastroj nedezinfikovali. Takze s tim vesele mohli infikovat dalsi klientky. Foto zniceneho nehtu mi algoritmus bohuzel maze!
-
Vendula Langerová ★★★★★
Jako vždy perfektní přístup! Po tolika hodinách strávených zde jsem sama sebou nucena konečně napsat recenzi. Četla jsem spoustu recenzí o tom, aby tady člověk za žádnou cenu nehledal osobní přístup. Pokud vyhledáváte osobní přístup, není nic jednoduššího než vyhledat terapeuta. Přístup Hany, která je vtipná za každé situace a vždy nad věcí nebo obzvláště precizní Min - to vše je povznášející okolnost. Jednoduše děkuji :)
-
P J ★☆☆☆☆
Řasy naprostá katastrofa, byly navzájem slepené, škrábaly a kousaly. O nepříjemné aplikaci ani nemluvím. Hned další pondělí jsem si je musela nechat sundat. Vyhněte se tomuto místu obloukem.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Beauty Garden Vídeňská?
Beauty Garden Vídeňská se nachází na adrese Vídeňská 815/89a, 639 00 Brno-Brno-střed, Česko
Jaké je telefonní číslo Beauty Garden Vídeňská?
Můžete kontaktovat Beauty Garden Vídeňská na čísle +420 778 576 999
Jak se dostanu k Beauty Garden Vídeňská?
Trasu k Beauty Garden Vídeňská najdete zde odkaz