Recenze

  1. soso ★☆☆☆☆

    parkování v Brně řídí ODS udělalo továrnu na peníze nestačím vydělávat na pokuty proč? protože se v systému těžce orientuje stavba jeden den napsáno platí od .. nenapadne vás, že další dny je to jinak nestačíte změny pobrat nekoukáte denně na cedule myslíte, že jednou stačí, servis ráno ohlásí přiveze auto zadáte do systému, ale nestačí to protože servis nedodrží dobu už jste v prodlení v zóně.., no nechce se mi všechno ani vypisovat je mi z toho zle!!! udělat čáry na veřejné komunikaci a udělat z toho výnosný byznys bez práce tomu říká ODS služba občanům, občan to nazývá zlodějnou.

  2. Andrea Smetanova ★☆☆☆☆

    Logiku a zdravý rozum v tomto regulovaném parkovacím systému nehledejte! Jako nájemníci, kteří máte nájemní smlouvu, bydlíte tu, jezdíte do práce, jen máte trvalé bydliště z určitých důvodů v jiném místě, máte totální smůlu a můžete parkovat jako "návštěvník" a to za 30 Kč/hod na celou noc!! Hahaha. O metodách placení bez parkovacích automatů ani nemluvím! Toto je arogance moci a úřadů! Město Brno akorát hází lidem klacky pod nohy, aby se tu nedalo normálně a smysluplně žít.

  3. Jana przywarová ★☆☆☆☆

    Platím dlouhodobě modrou zónu před svým domem, teď čekám na schválení obnovení žádosti a to už několik dní. Dle paní na infolince je žádosti hodně a nestíhá se to. Během toho mé parkování kryté není takže nezbývá než platit pokutu za pokutou. Dekuji že jste ÚPLNĚ zbyteční. Platit za parkování jsem překousla, ale placení za vaši neschopnost už je silně přes čáru.

  1. georgios Mavrogenidis ★☆☆☆☆

    Dnešní návštěva 10.15 okno 3 totální arogance ze strany slečny jednání jak z odpadem doporučil bych slečně naučit se jednání s lidmi!!zřejmě má asi jiné návyky!!

  2. Michal Hubel ★☆☆☆☆

    Totální tragédie, zbytečná instituce, zrušil bych je, to co všude ve světě lehce funguje, zde je tragédie. Je to pouze úřad na vybírání peněz, v modré zóně lépe nezaparkujete ani omylem, pokud máte rodinu ve středu města nedostanete se tam, dokud děda žil měl auto a šlo to, pokud vám nedali na celou ulic zahrádky místních prodejců, pak nebylo kde a při parkování ve vedlejší ulici hned pokuta, takže platíte a neparkujete, děda umřel a babička 80 let řidičák nemá tak není ani povolení vjezdu ani nic, arogantně nám řekli parkujte u Ronda, hlavně že je ulice plná mimobrněnských cizinců. Takže babičku nemáme ani jak odvézt k lékaři. Na parkování v Brně se nám nikdy nepovedlo dovolat a pokud jsme napsali email přišla v podstatě nic neříkající odpověď co problém nevyřešila a ještě to bylo anonymní ( s pozdravem parkování v Brně) Pokud nejste z Brna a někde zaparkujete, téměř nikde nenajdete ani info o parkování a platbě ani parkovací automat, je to tragédie. Kdyby šlo dát mínusové body tak je dám hned.

  3. Jevická Romana ★☆☆☆☆

    Nerozumím, proč si majitel bytu nemůže zaplatit "jakékoliv jedno auto". Stabilně několik let jezdím autem vzdálenějšího rodinného příslušníka a vyřizovat evidenční list - proč? Mělo by stačit, že nahlásím značku auta a zaplatím roční poplatek. Takto, i když mám v Brně trvalé bydliště, nemůžu vlastně parkovat...

  1. Daniel Ryl ★☆☆☆☆

    Podvodníci! Vyhněte se platbě přes online Parksimply, neuvádí úplně informace a o víkendu zaplatíte zbytečné peníze, jelikož vám aplikace neoznámí, že si platíte parkování na pondělní ráno. Při slušném kontaktování a snaze o domluvu jsou neochotní a ještě z vás udělají blbce.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Parkování v Brně?

Parkování v Brně se nachází na adrese Veveří 1032/100, 602 00 Brno-střed, Česko

Jaké je telefonní číslo Parkování v Brně?

Můžete kontaktovat Parkování v Brně na čísle +420 542 172 525

Jak se dostanu k Parkování v Brně?

Trasu k Parkování v Brně najdete zde odkaz

Advertisements