Recenze

  1. Petr M. ★☆☆☆☆

    31. 10. 2025, Cmapus -Brno, zaplatím zboží u samoobslužné pokladny a při odchodu z prodjny na mě vystartuje prodavačka, jestli jsem zaplatil, že mě neviděla u její pokladny. Opravdu nehorázné chování.

  2. Monika Varamara ★★☆☆☆

    Dnes už jsem se opravdu nazlobila, jsem celkem tolerantní, ale tohle byla už šestá návštěva tohoto Pepca, kdy byl celý prostor hraček zaskládaný paletama krabic. Jela jsem pro plastelínu, ale nedalo se pro ni vůbec dostat. Kdyby se to stalo jednou nebo dvakrát, tak neřeknu, chápu, že je to malá prodejna a předpokládám, že teda skladové prostory taky nemáte největší, ale to pak nemá smysl tam ty bezvadné hračky a super výtvarné potřeby doplňovat, když se k nim zákazník nemá šanci dostat. Nemůžete si prosím vytáhnout jednu paletu, tu si vyskládat a teprve pak další? Jinak zaměstnanci vždy ok.

  3. Marek Slavíček ★☆☆☆☆

    Dne 4.5. 2025 v 10:10 jsem byl na pobočce Pepco Campus. Vstoupil jsem do pobočky a jak je mim zvykem a vychováním jsem pozdravil zaměstnance, kteří zrovna měli směnu. Slečna, která se na mě v tu chvíli podívala nic neřekla a směle se opíral o regál dále, aniž by něco vůbec dělal. Řekl jsem si dobře, tak asi slušného vychování se tady nedostane. Mávl jsem nad tím rukou a šlo se dál. Následně jsem šel k samoobslužné pokladně, kde jsem si náhle po mém namarkovaní všiml,že nemám kartu ale pouze hotovost, slečna která zamnou přišla slovy řekla ,, noo to je super opravdu, to jste si toho nemohl všimnout dřív " podotýkám ta co ani nebyla scholna pozdravit. Mrzí mě to, Vaši společnost mám rád. Chování Vaši zaměstnankyně nebylo vůbec profesionální a působilo na mě dost arogantně. Slečna cca do 30 let, blond vlasy. Zkuste trochu proškolit slečnu, jak se má chovat k zákazníkům. Děkuji

  1. Lucie Valehrachová ★☆☆☆☆

    stoupla jsem si s nakupem k pokladně. paní mě viděla ale radsi šla vyskládat trička než aby šla za pokladnu. nenabídla ani tašku a účtenku kterou mi položila na pult stihla dřív vyhodit než já jsem si stihla vzít.

  2. veru b ★★★★☆

    Občas sice nemají vše z letáčku, ale vždy aspoň nějakou alternativu za podobný peníz. Po rekonstrukci se mnohem lépe nakupuje, více místa i zboží, levné, přehledněji uspořádané. Prodavačky milé. Další plus jsou samoobslužné pokladny, avšak dá se na nich platit pouze kartou, chtělo by to zavést i možnost v hotovosti.

  3. Pavel Heinrich ★☆☆☆☆

    při platbě kartou vás neobslouží u pokladny, ale musíte si markovat sami u samoobslužné

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pepco?

Pepco se nachází na adrese Netroufalky 770, 625 00 Brno-Brno-Bohunice, Česko

Jak se dostanu k Pepco?

Trasu k Pepco najdete zde odkaz

Advertisements