V listopadu jsem ještě se dvěmi kamarádkami zde strávila krásné čtyři dny,moc se nám zde líbilo.Pokoje čisté, pěkné ,a obsluha velmi příjemná a milá. Jídlo nám chutnalo a večerní posezení v restauraci u aperolu bylo taky super. Vířivka jen pro nás na hodinu každý den nám krasně vyhovovala. Za sebe i své kamarádky můžu říct....hotel super!
Fotografie
Recenze
-
Drahomira Řehořová ★★★★★
-
jakubtoman25 ★★★★★
Hotel mohu jenom doporučit. Příjemný a ochotný personál, zvláště pan vrchní, který nám každý den dokázal zlepšit náladu humorem. Pokoje útulné a dostatečně vybavené. Samotný welness dostačující.
-
Veronika Sofková ★☆☆☆☆
Ubytování v hotelu bohužel nemohu posoudit protože jsem ani nebyla schopná si u nich rezervovat pobyt. 2x jsem do hotelu volala s tím, že mám zájem o rezervaci pobytu a 2x mi řekli, že teď nemají čas. Jednou mě pán řekl, že maká v kuchyni, takže mám zavolat po 14 hod a když jsem volala po 14 hod tak mi řekl, že má jednání. Nějaké omlouvám se nebo podobně vůbec nehrozilo. A to jsem volala na číslo, které uvádí u rezervací, takže nevím zda nemají recepci, na kterou by mě odkázal. Asi tam pracuje jeden člověk. Takže dál mě ani služby tohoto hotelu nezajímají, když vidím, že jim volá potencionální zákazník a oni mu 2x arogantně řeknou, že nemají zájem.
-
Andrea Klingerová ★★★★★
Na hotelu jsem byla s rodinou na týdenní dovolené, vše perfektní, jídlo i obsluha. Měli jsme zakoupenou polopenzi, snídaně bohaté i když každý den stejné, stále bylo co vybírat, večeře o dvou chodech, nabídka ze dvou jídel, pokaždé spokojenost,porce velké.Obsluha ochotná a stále usměvavá. Hotel má perfektní polohu na památky ať už hrady, zámky, moravský kras. Máme jen jednu malou výtku a tou je welness. Vířivka nebyla úplně čistá, voda lehce zakalená. Tento hotel doporučujeme a určitě se vrátíme
-
Štěpánka Blažková ★★★★★
V hotelu jsme měli svatbu a vše naprosto perfektní. S panem provozním je výborná domluva, je velmi ochotný. Jídlo také skvělé. Doporučujeme! :)
-
Marcela Kobiljakova ★★★★★
Pěkný prostorný pokoj i koupelna. Obsluha ochotná, ceny přiměřené.
-
Milada BARTONIKOVA ★★★★★
Moc příjemné místo, ochotný a milý personál. Jídlo vynikající. Můžu doporučit.
-
Vera Kocianova ★★★★☆
Na první pohled jsme byli nemile překvapeni, že hotel nemá recepci a ubytování se vlastně projednává v restauraci. Přesto při vstupu do hotelové části nás vítala vkusná spojovací předpokojová chodba. Pokoj byl čistý a vybavený světlým novým nábytkem, významně jsme však postrádali ledničku, protože jsme zde pobývali ve velmi horkých dnech. Personál byl ochotný, milý, přátelský, na naše požadavky reagoval vstřícně. Co se týče snídaní, tak ty odpovídaly běžnému standardu a množství ubytovaných hostů, klasický nenáročný klient si jistě vybral. Rovněž dvouchodové večeře byly chutné, i když výběr jídla by mohl být z většího počtu. Náš pobyt proběhl klidně a pohodově, zámek Lysice byl úžasný a jeho nově zrekonstruovaná zahrada nezapomenutelná.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hotel Lysice?
Hotel Lysice se nachází na adrese nám. Osvobození 145, 679 71 Lysice, Česko
Jaké je telefonní číslo Hotel Lysice?
Můžete kontaktovat Hotel Lysice na čísle +420 725 396 424
Jak se dostanu k Hotel Lysice?
Trasu k Hotel Lysice najdete zde odkaz