Recenze

  1. Petr Freitag ★★★☆☆

    V červenci jsem zde koupil Mondeo z roku 2011 z Itálie. Je to fajn auto, bez koroze, s menším nájezdem. Komunikace byla z jejich strany v pořádku. Nechali mě se v autě o samotě projet a v klidu se rozhodnout. Ale. Automatická převodovka už zoufale potřebovala výměnu oleje, což se projevilo asi po 200 km, kdy se děly takové věci, že jsem se bál, že ani nedojedu domů. Pokud by se ten olej hned druhý den neudělal (na moje náklady), nebylo by to dobré. Částka, kolik mi v TS IMPORT řekli, že mě to bude stát, tak byla dost daleko od reality... Za druhé, na autě nebyly parkovací senzory, jak bylo inzerováno. Když jsem to zmínil, bylo mi řečeno "za dva tisíce vám tam ty senzory někdo dá". Realita: je tam sice příprava, ale ve Fordu to s tímhle starým softwarem už neřeší a v servisu byl odhad dodatečné instalace 12-25 tisíc Korun, záleží jestli je veškerá příprava na svém místě. Takže ne úplně ten pocit, který by mohl být. Ať se daří.

  2. jindrich zapletal ★★★★★

    Navštívil jsem tento autobazar na doporučení známého a musím říct, že očekávání předčil. Výběr vozů je opravdu široký a všechny, které jsem viděl, byly ve velmi dobrém stavu. Personál byl ochotný, profesionální a nikdo na mě netlačil, což velmi oceňuji. Všechny informace o voze mi byly podrobně vysvětleny a mohl jsem si auto důkladně vyzkoušet. Koupě proběhla rychle, férově a bez jakýchkoli skrytých překvapení. Auto zatím jezdí skvěle a mám z něj radost. Tento autobazar rozhodně doporučuji každému, kdo hledá spolehlivý ojetý vůz a příjemné jednání.

  3. Jan Hrabačka ★★★★★

    Naprosto skvělý přístup, upřímnost, pomoc a jednání. Kupoval jsem si tu GLSko 500 V8 biturbo r.v. 2016, dnes je to skoro rok. Na tom autě není nic na co bych nebyl předem upozorněn (pneumatiky, lamda sondy, řemen). 2 pneumatiky které byly z boku hodně ošoupané mi pán ještě nechal vyměnit. Dnes je to náš rodinný Méďa a když rozvezu děti, tak se můžu ještě parádně projet!!! :-)

  1. Jaroslava Sedlackova Hasalova ★★★★★

    Doporučuji, rychlé jednání, transparentní, prověrka k vozu, prohlídka i projížďka samozřejmostí, pojistka a papírovaní zařízeno rychle přímo na bazaru, vůz voňavý a vyčištěný. Velká spokojenost!!

  2. Vít Rapčan ★★★★★

    Výborná zkušenost. Rychlá komunikace (a to v době dovolených), bezproblémová spolupráce s námi vybraným technikem, maximální vycházení vstříc jak časově, tak s řešením našich připomínek, auto dovezené z Itálie dokonale připraveno k zápisu do registru i po "papírové stránce", vše od naší první návštěvy až po přepis vyřízeno během jednoho týdne. Vybírali jsme starší, ale spolehlivé auto s automatickou převodovkou pro manželku "na rozježdění". Čas ukáže, ale dle vyjádření technika je náš "nový" Golf Plus na svůj věk a nájezd v mimořádně dobrém technickém stavu. A nebylo to zdaleka jediné auto, na kterém spočinul můj zrak. Počítám, že až se v budoucnu budu rozhlížet po dalším autu, začnu prohlídkou nabídky AUTO TS IMPORT BRNO v Troubsku. Edit: Zapomněl jsem zmínit odvoz zakoupeného auta panem majitelem až před dům. Moc děkujeme!

  3. František Horký ★★★★★

    Tento autobazar mohu vřele doporučit, vše kolem vozu bylo jasně doloženo tak, jak bylo deklarované v inzerátu. Pohodová komunikace od počátku až do konce. S vozidlem maximální spokojenost o po najetí 15.000km. Dáváme 5 hvězdiček!

  1. David Vlček ★★★★★

    Zakoupil jsem vůz Volvo S60 a nemohu si vůbec stěžovat. Přístup prodejce byl velice vstřícný a s vozem jsem nadmíru spokojený. Výborná zkušenost a určitě se vrátím i pro příští vůz.

  2. Saza ★★★★★

    V autobazaru jsem zakoupil ojetý Volkswagen Passat 1.6 MPI s LPG a s celým procesem nákupu jsem byl velmi spokojen. Již od prvního kontaktu byl přístup prodejce profesionální a vstřícný. Měl jsem možnost si vůz důkladně prohlédnout a vyzkoušet, a to nejen sám, ale také s vlastním mechanikem. Prodejce nám poskytl veškerý potřebný čas i prostor k prověření technického stavu, což velmi oceňuji. Byl ochotný, trpělivý a nápomocný při každém kroku – ať už šlo o administrativu, samotnou prohlídku nebo testovací jízdu. Celý proces probíhal transparentně a bez jakýchkoli komplikací. Prodejce mi umožnil vše pečlivě zkontrolovat a vyzkoušet, nic neskrýval a poskytl mi všechny potřebné informace k vozidlu. Díky této pozitivní zkušenosti mohu autobazar jednoznačně doporučit každému, kdo hledá spolehlivý vůz a férové jednání.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Auto TS IMPORT BRNO sro?

Auto TS IMPORT BRNO sro se nachází na adrese Areál ČS D-OIL, Jihlavská 700/21, 664 41 Troubsko, Česko

Jaké je telefonní číslo Auto TS IMPORT BRNO sro?

Můžete kontaktovat Auto TS IMPORT BRNO sro na čísle +420 775 252 522

Jak se dostanu k Auto TS IMPORT BRNO sro?

Trasu k Auto TS IMPORT BRNO sro najdete zde odkaz

Advertisements