Recenze

  1. Standa a Sima Černochovi ★★★★☆

    Vynikající hamburger za supr cenu. Kafe mizerné, ale zašli jsme na jídlo a to bylo bezva. Jsme překvapeni. I dobrou cenou. Děkujeme.

  2. Jan Heinisch ★☆☆☆☆

    Katastrofa ... ze dvou jídel na jídelníčku 15 minut po otevření pouze jedno ,obsluha bez úsměvu (zřejmě práce z donucení) jídlo studené a bez chuti .. kolega si vybral guláš z týdenního menu ( 2 druhy v nabídce) obsluhu absolutně nezajímalo který by si přál a jednoduše mu nějaký donesli ... nedoporučuji nikomu

  3. Erik Gajdošech ★★★★★

    Geniální pizza. Dlouho jsem v Česku nejedl tak dobré jídlo. V přepočtu na polské ceny skvělé a v chuti dorovnává lepší varšavské pizzerie. Ve Spálově od objednání za 34 minut :)

  1. lentilki -- ★★☆☆☆

    Moc pěkné prostředí (když pominu bezprostřední okolí samotné restaurace), hřiště pro děti, čisté záchody, kočičky. Bohužel jídlo horší průměr a samostatná kategorie je "pizza", pod kterou si místní kuchař představuje kolo těsta pomatlané kečupem a zamaskované dlaždicemi eidamu. Cokoli si dáte na to, zanikne v tonáži sýra.

  2. Lada Bortlíčková ★★★☆☆

    Navštívili jsme včera s manželem. Restaurace úplně jako na fotkách. Zřejmě po rekonstrukci. Všude bylo čisto. Manžel byl spokojený s jídlem. Jídelní lístek byl plný pizzy, dále pak jídel co byly všechny s alergenem 1. Jediné co jsem si mohla dát byly hranolky. Alergeny byly pečlivě u všech jídel uvedeny. Když jsem se zeptala obsluhy zdali je možné dostat steak. Šla se zeptat do kuchyně. Z omluvou se vrátila,že už mají veškeré maso předchystané. Škoda.

  3. Jana Slezaková ★★★★★

    Příjemné prostředí,trošku tvrdší sezení,pokud jste zde trošku déle.Ale pizza byla výborná a připravili nám dva druhy do jedné, to nenabízejí všude. Tak že spokojenost.

  1. Karel Horák ★☆☆☆☆

    Již samotná cesta k hospodě dává jasné znamení pozor, tady to nebude asi úplně v pořádku. První, co vás praští do nosu je zatuchlost a smrad přepáleného oleje. Nicméně vnitřní prostředí je celkem ucházející, proto si řeknete pod tlakem velkého hladu, tak ty jejich „laskominy“ zkusíme, chyba. Část personálu byla vlažná, ale obsluha nebyla přímo nepříjemná. Tempo obsluhy a donášky jídla spíše odpovídalo želví olympiádě, člověk by to pochopil, kdyby se jednalo o jídlo, bohužel to, co přinesli se jídlo nazvat ani nedalo. Možná chyba byla i na naší straně, pokud bychom si místo „smažených pochoutek a salátu“ dali pizzu, udělali bychom podstatně lépe. Co nás zarazilo, je permanentní pendlování kuchařů z kuchyně po hospodě a ven na cigaretku, jestli si myjí ruce je opravdu spíš na odpovědi vědmy. Jedinou hvězdičku si zaslouží čisté toalety, což při tom všem silně překvapuje. Prezentace na internetu absolutně neodpovídá realitě, bohužel jsme se nechali nachytat. Nad hospodou je umístěna ubytovna, což jsme také bohužel nevěděli. Pokud stojíte o akutní zánět žlučníku nebo bolavý žaludek, je tento podnik jasná volba.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Hospoda U Martiny?

Hospoda U Martiny se nachází na adrese Fučíkova 173, 742 45 Fulnek-Fulnek 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Hospoda U Martiny?

Můžete kontaktovat Hospoda U Martiny na čísle +420 731 332 436

Jak se dostanu k Hospoda U Martiny?

Trasu k Hospoda U Martiny najdete zde odkaz

Advertisements