Pan doktor Máška je opravdu jedinečný nejenom svým přístupem a lásce ke zvířatům, ale také empatický k lidem. Je bezkonkurenčním odborníkem, který dokáže vyřešit příčinu a až po té nastavuje léčbu. V mnoha jiných ordinacích , jsem se setkávala s opakem. Byla mi k mému velkému překvapení nabídnuta možnost být u operačního zákroku, což v předešlých jiných ordinacích neexistovalo. Též komunikace s majiteli zvířatek je neuvěřitelná v dnešní době, sdělí veškeré postupy, možnosti, poradenství ,příčiny a udělá si na vás dostatečný prostor na úkor svého času. Jednoznačně doporučuji všem a jediné čeho lituji, že jsem pana doktora nepoznala dříve.
Fotografie
Recenze
-
Kamila Kubinová ★★★★★
-
Pavel Turzo ★★★★★
Pana doktora znám už z doby kdy dělal v Axe .I když mě Axa vždy přišla jako předražený nesmysl, kvůli němu jsme tam jezdily.Jsem rád že se trhnul.
-
Petra Polsen ★★★★★
S panem doktorem Máškou máme tu nejlepší zkušenost. Kastroval nám kočičku, hned po operaci mi přišla SMS se zprávou, že všechno je v pořádku, což mě jako úzkostlivou kočičí mámu uklidnilo. Kočička byla brzy v pohodě, ranku má krásně zašitou tak, že z ní netrčí nitě. Vstřícnost a profesionalita pana doktora mě velmi potěšila.
-
Milena Patockova ★★★★★
Po vleklých zdravotnich problémech našeho zvířecího miláčka nám byl doporučen pan doktor Máška. To byl nesrovnatelný přístup jaký jsme zažili na veterině v Ivančicich. Ivančice mají dvojnásobnou cenu za bakteriologické vyšetření a čtyřnasobnou dodací lhůtu těchto výsledků, snad více než15 pracovnich dnů. Takže jsme odchazeli bez ošetření, ale s radami a léky ( mastičky a kapky) jak si ho máme ošetřovat doma sami a to za 3 000 kč. A štítili si na něho sáhnout. Doktorka ukrajinské národnosti, nám sdělila, že neví jestli se výsledků dočkáme, že jim pořád nic nedochází a jestli zvířeti nepraskne do té doby hlava. Pokrčila rameny, co se dá dělat a místo ošetření mu píchla injekci proti bolesti ( mně se to zdá léčení krok zpátky). Řekla bych, že tam paní doktorka vnesla středověk. Podotýkám bez ošetření. Nikdy by ho tak neošetřevala jsko nový doktor Máška. Naproti tomu nám doporučený tento doktor( Máška )se ihned pustil do léčení a ošetřováni s obrovským citem. Výmýšlel jak mu nejlépe pomoct. Je to člověk na pravém místě. I odhad nemoci měl od začátku správný. Bohužel, jsme se k němu dostali příliš pozdě, zkáza a prodlení se už nedalo napravit. ( potvrdila i pitva) Našeho vytrvalého bojovníka jsme museli uspat, mohla bych být naštvaná, že se mu ho nepodařilo zachránit, ale když jsme viděli, co všechno pro něho udělal. Nemohli jsme mu nic vytknout, naopak litovat, že jsme se k němu nedostali dříve, jeho přístup, opravdu vynikajíci po všech stránkách. A na rozdil od Ivančic, kde se to doktory jen hemži, ale nepomůžou, se to nedá vůbec srovnávat. Určitě všem doporučuji doktora Mášku.
-
Mitsuki ★★★★★
K panu doktorovi jsme šli jak se říká s mírným skepticiznem, protože jsme nevěděli co od něj očekávat. Ale i přesto, že jsme ho přepadli doslova bez objednání nám daroval hodinu svého času. Musím říct, že je to první doktor, který umí naslouchat ( protože kdo jiný, než páníček o zvířeti ví nejvíc) a dokonce i vše pečlivě názorně vysvětlí. A tak mohu jen potvrdit, že pan doktor má opravdu srdce na dlani a my odcházeli s informacemi o našem mazlíčkovi, které jsme se v naší bývalé veterině v Ivančicích nedozvěli za posledních 10le jejich "léčby" a prevence. Mohu jen doporučit.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Veterina Máška Oslavany?
Veterina Máška Oslavany se nachází na adrese nám. Republiky 975/4, 664 12 Oslavany, Česko
Jaké je telefonní číslo Veterina Máška Oslavany?
Můžete kontaktovat Veterina Máška Oslavany na čísle +420 606 275 246
Jak se dostanu k Veterina Máška Oslavany?
Trasu k Veterina Máška Oslavany najdete zde odkaz