Recenze

  1. Danuše Průšová ★★★★★

    ZAJÍŽDÍME PRAVIDELNĚ, VNITŘEK JE SKVĚLE USPOŘÁDÁN...OBSLUHA RYCHLÁ... USMÍVÁ SE ... DÍKY ZA CENY, DÍKY ZA ,,KULTURU ,, PRODEJNY /káva, jídlo,atd. ..WC/

  2. Rainer Schweigel ★☆☆☆☆

    ❗ Nekoupíte od Dallmayer "Latte Spezial" cenu 25 Kč je feak, za 50 Kč, dál mě Automat jen 5 Kč zpátky, chyby 20 Kč, zaměstnanci mě ne pomáhali

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Parkoviště Tank ONO?

Trasu k Parkoviště Tank ONO najdete zde odkaz

Advertisements