No, tohle bylo pecka! Steak perfektně ugrilovanej, krásně křupe zvenčí a uvnitř šťavnatej jak má být. Grilovaná zelenina taky super - paprika, cuketa, všechno akorát propečený. Není to jen pro parádu, opravdu to chutná. Čerstvý salát, rajče, okurka - fajn osvěžení k tomu masu. Porce slušná, presentation taky pěkná na tom dřevěným prkýnku. Prostě kdybyste chtěli fakt dobrý maso a ne nějakej fastfoodovej nesmysl, tak sem zajděte. Stojí to za to!
Fotografie
Recenze
-
Pavel Josefík ★★★★★
-
Disquised_Mice ★☆☆☆☆
ZDRAVÍ ŠKODLIVÉ- zásadně nedoporučuji pokud nejste tedy milovník střevních problému a žaludečních vředů. Ze zkušeností i jiných musím říct že bezpečnější je pít vodu z Bítešského potoku a kupovat si potraviny v Lídlu v sekci prošlé zboží. Božský Burger je spíše značka a prodej předraženého projímadla než restaurace. Dle mého názoru zde nepomůže ani hygiena ale spíše exorcista který vám bude muset vymítat démony ze žaludku a střev.
-
Nikola Mrkvičková ★★☆☆☆
Po ani ne dvou minutách, co se nám jídelní lístek ani neohřál v rukou dorazila obsluha co si teda jako dáme. Objednáváme si pití s tím, že na jídlo potřebujeme ještě trochu času. Paní protočí oči a odchází. Mezitím využije času, utře stůl a umyje okno (jedním hadrem).. Po chvíli si tedy objednávám quesadillu s kuřecími stripsy, kamarádka tortillu. Po půl hodině čekání v prázdné restauraci, kde obsluha lítá z baru do kuchyně s iqoskou v ruce za doprovodu hluku a smíchu z kuchyně se nám nese jídlo… Salát vůbec neměl odejít z kuchyně. Ochutnávám quesadillu. Podívám se dovnitř. To kuře je mrtvý stejně, jako ten salát a navíc je to obraný pečený stehno, určitě ne prso obalený ve stripsech. Ráda bych to obsluze řekla dřív, než jsme “dojedly”, ale bohužel obě dvě si dávaly večeři společně s námi na place. Sama jsem v gastru pracovala a nemohlo stát aby obsluha, dokonce obě dvě jedly společně s hosty… Když tedy obsluha dopapkala a uráčila se přijít s otázkou, zda bylo všechno v pořádku odpovídám že ne a zda by ten salát jedla. Řekla, že ne - ke kuřeti se nevyjádřila vůbec. Prý to vyřídí v kuchyni. Ok. Budeme platit. Bohužel v tom chaosu a plné restauraci na nás slečna asi zapomněla, takže jdeme k baru. Platíme. Žádná omluva. Nic. Jen nashledanou. 2/5 jen díky hezkýmu interiéru. Zbytek katastrofa.
-
Michal Veselý ★★★★★
Kombinace čevapčiči a pečených brambor byla jednoduchá, ale výborná. Maso bylo čerstvé, dobře dochucené a příjemně voňavé. Brambory byly upečené dozlatova, na povrchu lehce křupavé, uvnitř měkké. Společně vytvořily sytý a lahodný oběd.
-
Tomáš Svoboda ★★★★★
Česneková polévka s bramborem byla chutná, poctivá a příjemně zahřála. Penne con Pollo s kuřecím masem byly lehké, dobře ochucené a těstoviny akorát uvařené. Celkově dobrý, sytý a chutný oběd.
-
Oliver-George Salmon ★★★★★
Rychlá obsluha, burger dorazil ještě horký. Chuťově velmi vyvážený, ale mohl být trochu větší.
-
Petr Novak ★★★★★
Burger byl skvělý – šťavnaté maso, čerstvá zelenina a houska, která se nerozpadala. Určitě si dám znovu!
-
Jan Štoudek ★★★★★
Nadmíru velká spokojenost s jídlem. Obsluha trochu pomatená, ale v konečném výsledku jde o restauraci, kde doporučuji návštěvu.
-
Nikol Herodková ★★★★★
V Božském Burgeru jsem byla už po několikáté, a vždy mě zde příjemně překvapí, jak milá obsluha tak též výborné jídlo. Tentokrát jsme si dali Cheddar Bacon který byl opět skvělý.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Božský Burger?
Božský Burger se nachází na adrese Vlkovská 482, 595 01 Velká Bíteš, Česko
Jaké je telefonní číslo Božský Burger?
Můžete kontaktovat Božský Burger na čísle +420 605 088 678
Jak se dostanu k Božský Burger?
Trasu k Božský Burger najdete zde odkaz