Když tu potřebujete zaparkovat v lese. Je tu i moc hezké posezení
Recenze
-
Jana Svobodová ★★★★☆
-
Karel Chocholoušek ★★★★★
Čisté, upravené místo. Díky vykácenému lesu je odtud celkem rozhled do kraje. Možnost posedět, posvačit nebo jen zaparkovat a projít se po lese třeba na houby.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Odstavné místo s odpočívadlem?
Trasu k Odstavné místo s odpočívadlem najdete zde odkaz