Recenze

  1. Pavel Lipman ★★★★★

    Pobyt s polopenzí jsme si opravdu užili. Sauna, vířivka reataurace i apartmán kovárna. To vše bylo skvělé.

  2. Marketa Gebauerova ★★★★☆

    Hrad Kunzov jsme navštívili už v srpnu, kdy jsme měli v plánu využít venkovní spa. Bohužel hned po příjezdu nám bylo oznámeno, že o naší rezervaci nikdo neví, přestože jsme ji řešili telefonicky, protože na e-maily nikdo nereagoval. Nakonec jsme se tedy otočili a jeli více než hodinu zpátky domů. Slečna se omluvila a nabídla nám možnost přijet druhý den nebo využít slevu na jinou návštěvu, ale po takové zkušenosti jsme to dál neřešili. Po pár měsících jsme se rozhodli využít voucher na pobyt. Rezervaci jsme provedli, poslali jsme dva e-maily s dotazem, zda bude možné využít wellness při pobytu, tentokrát jsme raději nevolali, aby nedošlo k dalšímu nedorozumění. Asi po třech týdnech se ozvala paní, jestli máme stále zájem, ale to už jsme byli zařízeni jinak, protože se nikdo dlouho neozval a bylo to pár dní před pobytem. Když nastal den odjezdu, byli jsme trochu nervózní, jestli rezervace tentokrát skutečně platí. Naštěstí vše proběhlo bez problémů – příjezd i ubytování bylo rychlé a příjemné. Byli jsme ubytováni v pokoji Kovárna, který byl prostorný a čistý. Součástí pokoje byl i jídelní kout s malou kuchyňskou linkou a minibarem, se základním vybavením – příbory, skleničkami, varnou konvicí a malým kávovarem. Pokoj byl tichý, teplota kolem 21 °C, s možností vlastní regulace. Wi-Fi byla trochu slabší. Snídaně byla klasická hotelová – na výběr byly párky, fazole, míchaná vejce, pár druhů sýrů, zelenina a ovoce. Trochu nás mrzelo, že v krčmě se vaří jen od čtvrtka do neděle, takže během týdne není možné si dát teplé jídlo přímo na místě. Je také dobré vědět, že v areálu není mobilní signál, což může někomu vadit – na druhou stranu to zaručuje opravdový klid a odpočinek. Celkově hodnotíme pobyt pozitivně, i když začátek nebyl úplně šťastný. Pokud se zlepší komunikace ohledně rezervací, může být Hrad Kunzov opravdu krásným místem pro odpočinek a romantický víkend.

  3. Jana Cekulová ★★★★☆

    Místo je opravdu krásné, jen je to všechno tak nějak nedotažené.... v restauraci jeden ze stolů sloužil k odložení osobních věcí personálu, na WC zase odložený batoh a boty jiného zaměstnance, kuchař vařil v riflích a mikině - ale jídlo bylo fajn. Privátní wellness je super, jen ta čistota....připravena pouze osuška a malý ručník, chybělo prostěradlo do sauny. Na schodech do odpočívárny stopy po předchozích hostech a opravdu nechutně flekaté potahy na lehátkách....takže škoda, opravdu má toto místo velký potenciál, ale tyto detaily utvářejí celkový dojem a ČISTOTA je naprostý základ!!!

  1. Art Milirose CZ ★★★★☆

    Hrad je krásný a zahrada taky. Pokoje jsou krásné na hradě. Co mne zamrzelo tak to pokoj v lese dřevěná chaloupka na nožkách tak dost nebezpečné schody dřevěné které klouzaly protože pršelo a na záchod se šlo ven do druhé chatky(boudy) zábradlí pro děti hrozně nebezpečné a ještě nám v chatce pršelo na hlavu když jsme večer spaly okno asi netěsní tak nahoře na palandě mokrý polštář a dolet to samé.

  2. Kateřina Jurajdová ★☆☆☆☆

    Byli jsme ubytovani v ,,posedu,, bohuzel uz od prijezdu, a prvniho kontaktu s ,,velice milou,, obsluhou jsme se rozhodli tuhle recenzi napsat. Slecny byli ocividne otravene byt vubec v praci. Byli jsme v kontaktu s manazerkou, ktera nam rekla ze se mame domluvit na recepci se slecnami, ze by nas mohli ubytovat drive. Pri polozeni dotazu obsluze, arogantne odpovezeno, ze az od dvou. Komunikace na bodu mrazu. Na dverich kiosku napsano-restaurace nabizi, ale nevarili se. Dali jsme di teda kavu…kdybychom se pri pulhodinovem cekani na devcata, aby nas obslouzili, jelikoz jsme byli v restauraci sami, nezeptali, zda si muzeme objednat, tak se nedockame. Objednali jsme si capuccino-dostali jsme po 15minutach studene mleko s hnedym nadechem, bez peny-vratili jsme a pozadali o nove, to uz bylo dobry. Pri pulhodinovem skluzu jsme teda byli zavedeni na posed, kde to nechutne smrdelo a dlouho to ubytovani nevidelo vysavac ani mokry hadr!! Pri zvednuti postele, jelikoz byl skladaci, a udelalo se z ni stul a lavice, jsme objevili stolety prach a odpadky. Bohuzel jsme museli zajit pro pokojskou, zda nam to po jejim tri hodinovem uklidu mohla zajit teda uklidit, slecna prisla otravene s koštětem, ten prach nam tam vsude mozne rozvirila, takze se dve až tri hodinky nedalo v mistnosti poradne dychat-super pro alergiky. Bohuzel jsme byli na ubytovani 4-meli jsme 12rucniku, ale dva župany. Jakmile jsme pozadali o dalsi, tak slecna s udivem odpovedela, ze ona nevi jestli nam muze dva dat…. Jedine co muze vyzdvihnout, je wellness-ale voda by chtela trosku vycistit. Takze nedoporucuji.

  3. Lucie Vitíková ★★★☆☆

    Místo krásné, kouzelné, romantické. Pokoje vkusné a uklizené. Jen bych si v Boutique hotelu představila úplně nové, zabalené pantofle a ne již použité a z toho druhy par bačkor obě dvě na pravou nohu? Personál neproškolený ale totálně ve všem. Holčina nevěděla nic o vínech, nevěděla, zda máme již pokoj uhrazen, nevěděla jak pracovat s terminálem :( snídaně jedna velká katastrofa. Nedoplněného skoro nic a to jsme přišli v devět (snídaně mají od 8-10:30) snídaňová nabídka opět vzhledem k počtu hvězdiček a ještě s názvem Boutique totálně nedostatečná :( provozní nebo majitel by se měl jet podívat, jak to v podobných ubytování vypadá!! Jak služby tak rozmanitost snídaně. (Párky popraskané! Vajíčka udělaná úplně na smrt! Místo másla je margarín ! Když už je doplněno, tak jen sladké nápoje, nabídka čisté vody nikde :( ! ) Večeře ale luxusní!! Kuchař je to nejlepší, co na Kunzově maji!! Doporučujeme lososa se špenátovou omáčkou, koleno, žebra nebo špíz!! Co je pecka, tak zakouřený tatarák !!! Na večeři určitě zajdete. Doporučujeme :) jinak mají ještě na čem pracovat :)

  1. Šárka Baculíková ★☆☆☆☆

    Navštívili jsme zde wellness, které dostal rodinný příslušník darem. Po příchodu do Krčmy nás uvítala milá slečna, poprosili jsme o láhev bublinek, po půlhodině kdy slečna nemohla najít láhve která má v PC v lednici a naopak jsme si vzali láhev nedobrého předraženého vína. Musela jsem slečně pomáhat hledat láhve, nevěděla co je víno a co je sekt. Slečna tam byla sama na vyřizování ubytování, wellness, jako obsluha krčmy a pochopila jsem že i kuchyně. Wellness na oko krásné ale ve vířivce plavalo bůhví co, byla oslizlá, takže jsme byli pouze v sauně, protože jsme se báli ať z vody něco nechytneme. Potenciál místa je obrovský ale nechápu proč není personál pořádně zaučený a proč zde není více zaměstnanců, díky této zkušenosti nedoporučuji. A vidím že stejný problém s úklidem a obsluhou má spousta lidí tudíž to nebude jednorázový problém. Místo toho aby byl hotel propagován jako hogo fogo celebritami a influencery, mělo by se vedení zaměřit na více personálu, na úklid a aby vše dle ceny opravdu vypadalo.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Kunzov?

Kunzov se nachází na adrese Radíkov 1, 753 01 Radíkov, Česko

Jaké je telefonní číslo Kunzov?

Můžete kontaktovat Kunzov na čísle +420 722 125 125

Jak se dostanu k Kunzov?

Trasu k Kunzov najdete zde odkaz

Advertisements