Recenze

  1. Michal Hrbáček ★☆☆☆☆

    Bohužel velké zklamání, vjezd a vše ostatní jen hotově. Volali jsme na půjčovnu šlapadel - není problém. Přijede na místo (do 30minut od telefonátu), zaplatíte za vjezd a šlapadla nefungují, jelikož je málo vody. Kdyby toto řekli rovnou tak se dala ušetřit cesta i náklady. Jediná výhoda - naprosté minimum lidí ve vodě, jelikož je studená a dno plné kamenů a ostrých škeblí.

  2. Šárka Juklíčková ★★★★★

    Na konci července jsme byli obytným autem na týden v kempu. Počasí bylo větrné, ale i tak to byla super dovolená.Sociální zařízení bylo vždy perfektně uklizené.Naopak jako čuňata se chovají ubytování lidé. Ucpou výlevku a je jim to jedno, kdo to po nich uklidí.Personál na recepci ve stáncích, v restauraci,v obchůdků a v kavárně usměvavý, milý a velmi ochotný. Také je tam velký prostor pro stany,karavany a obytné auta, každý si najde jaké mu vyhovuje.Vojenské letadla nad kempech jsou jako atrakce a vůbec nás nerušily. Kemp byl super,všem doporučuji.

  3. Michal Semerad ★★★★★

    V kempu jsme strávili celý týden, který jsme si naprosto užili. Místo pro obytné auto i s přípojkou na elektřinu na super a rovném místě, kousek k zázemí (restaurace, bufet, sprchy, záchody) a zároveň dostatečně daleko od hluku restaurace. Sociální zařízení vždy čisté a udržované. K jídlu široký výběr možností. V restauraci denní menu i hotovky. V okénku smažené jídla, v budce burgery, vrapy a gyros. Třešničkou pak "kafé karavan" se širokou nabídkou kávy i dezertů. Ceny jsou optimální poloze a poptávce. Pláž široká a s příjemným vstupem do vody. Všude čisto. Celkově nemám co vytknout.

  1. Lucie Jančáková ★★☆☆☆

    Kemp je na dobrém místě, voda čistá a poměrně klidný kemp. Jediné co v noci rušilo, tak když se vrtulníky vraceli na vojenské letiště, které je kousek od kempu. Sociální zařízení staré, ale čisté. Byli jsme pod stanem a plotýnka na ohřátí jídla se extra platí. Nevím, jak u chatek ty měli svoji kuchyňku. Je vidět, že se snaží vyždímat co nejvíce peněz. Musím pochválit zdravotní personál, skvělý přístup. Dceři vše vysvětlili a nebála se.

  2. Ondra ★★☆☆☆

    Přehrada krásná, prostředí hezké, ale kemp nic moc. pro stanaře absolutně nevhodný, všude z kopce. max s karavanem. vybavení kempu prakticky žádné. ty dvě hvězdy jsou za vodu a půjčovnu loděk a paddleboardů.

  3. Daniela Langova ★★★★☆

    Super sociální zázemí, včetně restaurace s denním menu - slušně ceny. Nevím jak jindy, ale krasna voda. Pozor v celém kempu nelze platit kartou, ani v restauraci.

  1. Niki Cvrk ★★☆☆☆

    Pokud chcete elektriku musíte hodně hledat místo u rozvaděčů. Nerovný terén po celém areálu. Na noční klid se tu moc nedbá o víkendu živá hudba do 1 ráno. Přehrada je velmi studená, špinavá a nasmrádlá bahnem. Wilsonova skála je super pěkná vyhlídka. Dostatek občerstvení. K dispozici je půjčovna padleboardů a lodních skůtrů.

  2. Aneta Rotterová ★★★☆☆

    Trošku retro, ale vše je čisté a toaletní papír je stále doplněný. Voda na nádobí je teplá a bez příplatku. Všude dostatek kontejnerů a i z jídla se dá vybrat. Pokud chcete plout lodí, nenechte se zmást ukazately a zjistěte si odkud loď pluje ;) Terén je kopcovitý, klíny s sebou.

  3. Vladislav Kubica ★☆☆☆☆

    Psi nesmí na pláž. Málokde najdete rovné místo na karavan. Přeplněno. Prostě je to možná o nechuti trávit čas v tak obrovském kempu. Moc přístupům k vodě není.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaké je telefonní číslo Autokemp Wilsonka?

Můžete kontaktovat Autokemp Wilsonka na čísle +420 568 645 628

Jak se dostanu k Autokemp Wilsonka?

Trasu k Autokemp Wilsonka najdete zde odkaz

Advertisements