Recenze

  1. Jirka “Carwin” Doubrava ★★★★★

    Když jsme na Fojství poprvé přijeli při hledání místa pro svatební hostinu, nadchlo nás jak místo vypadalo. Velká terasa a krásné prostranství obehnané zdí, která příjemně oddělovala areál od okolí, byly naprosto dokonale pro naše účely. Příjemný přístup majitele, jasná a rychlá dohoda a maximální vstřícnost. Samotná svatební hostina měla hladký průběh a hosté byli nadšení. Obrovské díky patří personálu, protože postarat se takto o více než 90 lidí není snadné. Koordinátorka byla maximálně nápomocná a vstřícná, obsluha velmi milá a ochotná. Bohužel jsme neměli ve svatebním shonu moc možnost se najíst, ale ze strany našich hostí jsme slyšeli jen samá pozitiva. Rozhodně doporučuji všem zájemcům hledajícím prostor pro svou svatbu.

  2. Jana Kolářová ★★★★★

    Ještě jednou ze srdce děkujeme za ten nejkouzelnější svatební den, který pro nás bude navždy nezapomenutelný. ♥️ Od první chvíle jsme cítili, že jsme v těch nejlepších rukou. Paní koordinátorka Jana byla neuvěřitelně milá a ochotná, myslela na každičký detail a postarala se o to, abychom si mohli užít každý okamžik bez jediné starosti. Jídlo od pana šéfkuchaře Romana bylo zážitkem, na který budeme s láskou vzpomínat. Bylo nejen dokonale připravené a vyšperkované, ale hlavně vařené srdcem – a to je něco, co poznali i naši hosté, kteří si jeho jídlo nemohli vynachválit. Díky Vám se náš sen stal skutečností, od atmosféry a prostředí až po ten nejmenší detail. Děkujeme celému týmu, že jste s námi sdíleli tolik radosti a vytvořili nám den, na který nikdy nezapomeneme. S vděčností, Jana & Matěj Jan Kolářovi

  3. Vlasta Bartosova ★★★★☆

    Ubytování bylo na první pohled čistě, krásná zahrada, klid, snack bar bonus k ubytování, dobra káva..ale bylo by fajn se zaměřit na úklid-prach na nábytku, pavučiny-viditelné hlavně z dvoupatrové postele..co bylo velke minus bylo horko v podkrovních pokojích, bez klimatizace a mini okno jak na wc( chápu ze to je asi nemožné změnit, ale klimatizace v letních obdobích opravdu chyběla..)

  1. Štěpán Dvorský ★★★★★

    Moc příjemné místo na pobyt. Obsluha naprosto vstřícná a velice ochotná při jakékoliv záležitosti. V okolí krásná krajina na procházky. Penzion je prostorný a i přes to tam není pocit samoty.

  2. Irena Ryšánková ★★★★★

    V širokém okolí Olomouce není lepšího místa pro oslavu svatbu, nežli je penzion Fojtství. Jeho personál se nám věnoval na 100 % a vyšel nám vstříc s veškerými požadavky a prosbami, které jsme měli. Naše svatba byla mezinárodní s hosty z celé Evropy, kteří doteď vzpomínají na vřelý přístup personálu, nepřekonatelnou svíčkovou, další dobroty pana kuchaře a krásné prostory. Pan kuchař se rovněž na jedničku popral s bezlepkovými, bezlaktózovými a vegetariánskými alternativami pokrmů. Naše poděkování patří i místní koordinátorce Janě a panu Sofkovi, kteří na naše dotazy reagovali vždy obratem a pomohli nám jak s výběrem menu, nápojů, tak i přípravou dekorací. Za zmínku stojí i to, že domluvená cena odpovídala částce, na které jsme se domluvili. Personál Fojtství nám navíc den po svatbě zbylé jídlo a pití nachystal tak, abychom si vše mohli odvézt. Lépe jsme si vybrat nemohli!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Penzion Fojtství?

Penzion Fojtství se nachází na adrese 1 91, E. F. Buriana, Svatý Kopeček, 779 00 Olomouc-Olomouc 9, Česko

Jaké je telefonní číslo Penzion Fojtství?

Můžete kontaktovat Penzion Fojtství na čísle +420 585 385 005

Jak se dostanu k Penzion Fojtství?

Trasu k Penzion Fojtství najdete zde odkaz

Advertisements