Recenze

  1. Jana Ratajová ★★★★☆

    Pěkné místo, čisto a pořádek ,v blízkosti zastávky MHD a centra města

  2. Standa Jakl ★★★☆☆

    Pokoje jsou čisté jen si musíte sami povlíknout (otrava za 540,-za noc by to mohlo bejt připravené)

  3. Filip Michňa ★☆☆☆☆

    Pokud bych měl hodnotit pokoje, tak vše v pořádku. Čisto, matrace pohodlné. V pokoji stůl, židle, skříň, lednička. Nouzové přespání na jednu noc fajn... Ale nedokážu si představit spát tady déle. Na hluk z ulice by se dalo zvyknout, jenomže je tohle ubytovna a tak se tady nachází někteří horší lidé... Takže klidně řev a kravál po 22. hodině... Což hlavní na co chcete pokoj je spánek a když ho nedostanete tak nemůžete dat lepší hodnocení...

  1. annyeønghaseyø ★★★★☆

    Poměr cena/výkon předčil má očekávání. Postel byla pohodlná a všude bylo čisto. Koupelna je sice sdílená pro celé patro, ale není to několik koutů najednou, jen jeden, takže má člověk soukromí. Byla jsem ubytována v pokoji hned naproti WC a kousek od koupelny, nemusela jsem tedy chodit daleko. Komu nevadí sdílené sociální zařízení, ten bude spokojen, přesto doporučuji si vzít si vlastní ručníky a popřípadě si sbalit například nějakou plastovou misku a nožík na krájení jídla. Ubytovna se nachází na třídě Svobody, což je jedna z hlavních olomouckých ulic, je na ní hluk i pozdě večer, takže je třeba mít zavřené okno. Také hrozí, že bude někdo pod okny opilý hlučet, protože nedaleko se nachází ulice s bary. Může se také stát, že jiní hosté budou večer hluční, ale to se mi stalo až poslední večer, jinak byl klid, a dokonce jsem mohla vyspávat i dopoledne . Jsem citlivá na zvuky, takže mít v pokoji soukromou ledničku je sice super, ale lednička přece jen musí chladit pořád.

  2. Václav ★★★☆☆

    Ubytování na jednu noc pro dva. Parkování jsem si našel asi o kilometr dál bezplatné. Obsluha velice příjemná a ochotná. Bohužel jsem byl překvapen, když při podávání klíčů nám bylo podáno i povlečení se slovy, zítra ho přineste zde do prádelního koše. Pokoj čistý, malá lednice, skříň a postel, bohužel matrace přesluhují již několik let a polštáře taktéž. Moc jsem se tedy nevyspal, záchod malý na chodbě, sprcha by potřebovala značný servis. 50,- ručník na recepci, pokud nemáte svůj. Za ty peníze asi ok, ale již nikdy více.

  3. Nelly Kiedron ★★☆☆☆

    Čekali jsme dlouho na recepční, ale nedorazila do práce, nebrala telefony. Zavolala až za 3 hodiny. Žádná omluva se nekonal. Postele proležené. Kouř z cigaret. Hluk z hlavní cesty. Nedoporučuji.

  1. Ondřej Šimánek ★★★★☆

    Na přespání bohatě postačí. Kdo má rád soukromí, doporučuji připlatit si za samostatný pokoj. Při plném obsazení byste mohli mít totiž na pokoji spolubydlícího. Velká lednička na pokoji. Vstřícná slečna na recepci. V suterénu sdilená kuchyně s automatem na drobné občerstvení. Jen bohužel vedle v pokoji (pravděpodobně dlouhodobější pronájem) měli párty až do jedné ráno.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Ubytovna Marie?

Ubytovna Marie se nachází na adrese tř. Svobody 78/41, 779 00 Olomouc-Olomouc 9, Česko

Jaké je telefonní číslo Ubytovna Marie?

Můžete kontaktovat Ubytovna Marie na čísle +420 585 220 220

Jak se dostanu k Ubytovna Marie?

Trasu k Ubytovna Marie najdete zde odkaz

Advertisements