Recenze

  1. Zdeněk Herentin ★★★☆☆

    Až na ten uschlý jehličnan zalívaný v plném žáru slunce pěkné místo.

  2. Pavel Navrátil ★★★★★

    O.K. ...

  3. Eva Jordan ★★★★☆

    Přístřešek pro cestující, bez prodeje jízdenek, bez zázemí. Elektronická tabule s odjezdy vlaků.

  1. Marek Navrátil ★★☆☆☆

    Ani nevím, za co dávám 2 hvězdičky. Je to poničená stanice, bez prodeje jízdenek, rekonstrukce nutná. Ale je to taková nostalgie a vzpomínky na doby dávno minulé

  2. Ondřej Beneš ★★☆☆☆

    Otřesné nádraží, nejde se tu pořádně nikde schovat když třeba prší, žádná volně přístupná čekárna, před budovou jen jedna lavička na sezení.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Hlušovice?

Trasu k Hlušovice najdete zde odkaz

Advertisements