Docela rychlá obsluha. Když srovnám jiné obchody
Fotografie
Recenze
-
adéla krbušková ★★★★☆
-
Zákaznický tip ★★★★★
Nezapomeňte ji ukázat u pokladny, ať nepřijdete o slevu. Doporučuji uložit pro stálé použití.
-
Stanislav Kocourek ★☆☆☆☆
Vysoké ceny, neochotný personál (pokud vůbec nějaký najdete), nelze se přihlásit v app klubové karty. Byl jsem zde naposledy.
-
Antonin Krejci ★★★★★
Skvělá je možnost použití skeneru. Nechápu, proč jej zákazníci využívají tak málo a stojí frontu u pokladny.
-
Mojmír Tovarek ★☆☆☆☆
Vyměnit securiťáky by bylo za vhodné protože co se mi stalo dneska je neuvěřitelné jdu se kouknout na pár věcí co budu kupovat na oslavu a taky jestli to mají ale když jsem při odchodu šel pryč přes samoobslužné pokladny bylo vše v pořádku. Ušel jsem pár kroků a u mě securiťák a zastavil mě vzal mě zpět do obchodu a řekl mi co ten alkohol a já jako jaký a on co máte v batohu a já žádný nemám v batohu a ukázal jsem mu batoh kde jsem měl tři věci a to bohemia tyčinky plus monster energetický nápoj a vestu po tom co mi řekl že je to vycpávka ta vesta tak jsem se nasral a zvedl jí byl nasraný a řekl hnusným tonem ať vypadnu ale to že si dovolí osočit jen tak random člověka je hnus a to neříkám že se za to neomluvil. Tak že říkám at se zpamatují ti securiťáci protože osočovat jen tak lidi z krádeže alkoholu je hnus a ještě se neomluvit.
-
Jakub Wagner ★★☆☆☆
Tragédie, bez klubové karty už nejde ani slušně nakoupit.
-
Nikoleta Slorova ★★☆☆☆
Nakupovat zde na samoobslužných pokladnách je za trest. Blondýnka prodavačka si v klidu sedí, povídá si s kolegou a že zákazník něco potřebuje nezájem. Zadost o pomoc? Ha ne můžete čekat a čekat a dokud na ni 5 minut necivíte nepřijde, na co tam to tlačítko je když člověk musí zavolat nebo přijít až k ni?
-
Martin Němec ★☆☆☆☆
Fakt extrémně špatnej obchod. Bez jejich clubcard kartičky to rovnou vzdejte a vůbec sem nechoďte. Ceny jsou extrémně přepálené a s kartičkou více méně stejné jako všude jinde. Já bych to nazval doslova podvodem, protože důveřivci s kartičkou věří, že na nákupu "ušetří". A kdo podvádí v obchodě, je zkrátka zloděj. Osobně jsem nákup vzdal a koupil jen opravdu to nejnutnější. Bohužel jsem kvůli tomu musel projít celý obchod. Takže více méně "hypermarket pro členy" mimo to nás při nákupu pečiva celkem odradil plesnivý chléb. Vůbec se mi sem nechce vracet.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa TESCO?
TESCO se nachází na adrese Kafkova 1223/8, 779 00 Olomouc-Olomouc 9, Česko
Jaké je telefonní číslo TESCO?
Můžete kontaktovat TESCO na čísle +420 800 222 555
Jak se dostanu k TESCO?
Trasu k TESCO najdete zde odkaz