Recenze

  1. Josef Kalousek ★★★★☆

    Muzeum veteránů je ve vedlejší cukrárně. S penzionem nesouvisí.

  2. Marian Galbavy ★★★☆☆

    Obsluha příjemná , kousek od Olomouce, nádherné okolí( hřiště , lázně , park, kostel). Pokoje starší... Takové domácké , ale za velmi dobrou cenu. Jídlo bohužel nic moc.

  3. Dana Hnaťuková ★★★☆☆

    Pokoj v penzionu byl čistý ale zarazila nás restaurace: dcera si objednala zeleninový salát, který měl mít 250 g - přinesli jej ve zmrzlinové misce (asi to vážili i se skleněnou miskou)

  1. Zdeněk Stojaník ★☆☆☆☆

    Jídlo bylo nechutný, těstoviny studené maso spálený a za takovej hnus jsem platil 170 Kč. Nejhorší restaurace kde jsem kdy byl.

  2. Dana Dychová ★☆☆☆☆

    Nikdy jsem ještě nenapsala negativní recenzi, většinou píši vždy jen, když chci nějaké místo pochválit a vyzdvihnout. Tady ale bohužel musím. Zašli jsme do tohoto hostince na obyčejné jídlo na oběd při našem wellness pobytu ve Slatinicích, od pohledu jsme nečekali nic extra. Tohle ale tedy předčilo všechno - interiér ošklivý, špinavé ušmudlané ubrusy. Budiž. Obyčejný hostinec. Nabídka jídel jakoby se člověk vrátil o několik desítek let zpátky. Vlastně jsem docela měla chuť na obyčejné hospodské jídlo, proč ne.... ale očekávala bych, že starou dobrou českou klasiku budou umět alespoň uvařit. Přítel si dal hovězí vývar s masem a nudlemi avizovaný v jídelním lístku, bez jakékoli omluvy nebo upozornění mu byl donesený vývar drůbeží. Já dostala guláš - maso ok, ale omáčka byla pudinkovité konzistence, absolutně bez chuti. Ve Slatinicích si rozhodně zajděte na jídlo jinam.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaké je telefonní číslo Penzion Na Figleně?

Můžete kontaktovat Penzion Na Figleně na čísle +420 585 944 868

Jak se dostanu k Penzion Na Figleně?

Trasu k Penzion Na Figleně najdete zde odkaz

Advertisements