Dávám plný počet hvězdiček, ale ty směřují jen k jedné jediné obsluze - a to Simonce. Ta jediná dokáže udělat dokonalé chutné jídlo se vším všudy. Jakákoliv jiná obsluha toho není schopná
Recenze
-
Kostice Synot ★★★★★
-
Pupkatý Lakoš ★☆☆☆☆
Objednávka byla klasický durum a mega durum, na fotce je ten "mega" durum, který byl ve skutečnosti menší než ten klasický. Tortilla přeložená 10cm z každé strany kde by se vlezlo ještě víc masa a zeleniny.. dřív když to dělal turek tak to pomalu ani nemohl zabalit jak to narval.. kdybych si dal samotnou tortilu tak to vyjde téměř na stejno. Když tam ještě obsluhovali Turci tak to bylo dobrý, od té doby co tam obsluhují ti noví zaměstnanci, tak to stojí totálně za hrubé víte co. Vůbec nedoporučuju.. škoda že jsem pověřil přítelkyni aby koupila.. kdybych tam byl já, tak k tomu vůbec nedojde. Dokud je nepovyhazují ty nové, tak tam nevkročím a to samé doporučuju i vám pokud nechcete dávat 160 korun za něco co sníte za 2 minuty. Akorát zdražují a zmenšují porce. Kdyby šlo dát 0 hvězd tak to dám.
-
Martin Bednařík ★☆☆☆☆
Včera večer jsme si dali s kamarádem kebab cca ve 2 ráno totální křeče v břichu a jen jsme se střídali na záchodě, myslím si že maso nebylo úplně v pořádku, mela by se sem zajít podívat higiena, to aby se dnes člověk bál co si kde dá
-
Pavel Nosek ★★☆☆☆
V celku často jsem rád chodil na kebab ,ale od té doby co tam jsou asi brigádnici tak se omluvám ,ale porce klesli chuť asi stejna ale není tak vyvážena jak před tím. Zeleniny dává míň omáčky a masa přijde mi ze masa tam da tak 80 gramů.
-
Andrej Furcev ★★★★★
Super místo! Když pojedu kolem nebudu váhat ani vteřinu. Maso čerstvé, omáčky a náplně čerstvé, houska čerstvá.
-
Jan Žako ★★★★☆
Dostal jsem chuť na hranolky a nejblíž vyl tento kebab. Dostal jsem slušnou porci. Obsluha bílá milá a ochotná. Jen škoda,že se dá sednout jen ven, ale stolek tam není. Jen dvě židle.
-
Eliška ★☆☆☆☆
Před cca týdnem jsme opustili s kamarádkou náš oblíbený kebab. Bohužel už nám nevyhovuje tak jako dřív.. Kamarádka si dala tortillu s tím, že chtěla hovězí maso, bylo nám řečeno že ještě není hotovo. Poté co zabalila paní hned objednávku tak dala pánovi po nás hovězí maso :D Ja si dávala hranolky, na které jsem taky dost čekala. S velkým smutkem jsme odešli :(
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Evren Kebab Veselí nad Moravou?
Evren Kebab Veselí nad Moravou se nachází na adrese Svatoplukova 519, 698 01 Veselí nad Moravou, Česko
Jaké je telefonní číslo Evren Kebab Veselí nad Moravou?
Můžete kontaktovat Evren Kebab Veselí nad Moravou na čísle +420 737 014 041
Jak se dostanu k Evren Kebab Veselí nad Moravou?
Trasu k Evren Kebab Veselí nad Moravou najdete zde odkaz