Recenze

  1. Viktoria Nemcekova ★☆☆☆☆

    Přišli jsme si pro pizzu na osobní vyzvednutí. Podnik sice má okénko, ale nemá žádný samostatný prostor nebo zónu, kde by si člověk mohl objednávku pohodlně převzít, takže jsme stáli mezi hosty, což nebylo moc příjemné. Pizza byla průměrná, bez výraznější chuti, celkově nic moc. Největší problém byla ale čekací doba – přes hodinu, i když restaurace nebyla plná. Tak dlouhé čekání je už nadlimit. I přes zpoždění nebyla nabídnuta žádná kompenzace, omluva, sleva, prostě nic, což celou zkušenost zhoršilo nejvíc. Shrnutí: Dlouhé čekání, průměrná pizza a žádná reakce personálu na zpoždění. Za nás zklamání, příště zvolíme jinou pizzerii.

  2. Ondrej Hronec ★☆☆☆☆

    Objednali jsme si pizzu na konkrétní čas. Po příchodu nám obsluha naprosto bez zájmu oznámila, že objednávka bude mít zpoždění dalších 30 minut, jako by to byla samozřejmost. Bez omluvy, bez vysvětlení. Když jsme se slušně zeptali na jakoukoli formu kompenzace (klidně i malou pizzu), reakce obsluhy byla nepříjemná a podrážděná, dokonce se tvářila dotčeně, že si vůbec dovolujeme něco chtít. Pokud podnik není schopen dodržet čas objednávky, neměl by tuto službu nabízet. A pokud dojde k chybě na straně restaurace, naprosté minimum je profesionální a slušné jednání se zákazníkem. Velké zklamání ze servisu. Znovu už nepřijdeme. Info pre majiteľov obsluha robila 30.12 vecer.

  3. Lucas Plevka ★★★★★

    Zdravím, zatím jsem měl jen jednu pizzu s nabídky a můžu říct že byla dobrá, klidně bych si ji dal znova ale rád vyzkouším většinu nabídky, obsluha výborná!!

  1. Martin Zálešák ★★★★★

    Fakt miluju toto místo, dobrá pizza, dobré pití, rád tu chodím s tátou, a teď jak toto píšu tak jsem tady, DOPORUČUJI

  2. Tomáš Kazík ★★★★★

    Pizza byla výborná! Těsto tenké a křupavé, přitom nadýchané. Sýr byl krásně rozpuštěný a táhl se, přesně jak má. Ingredience čerstvé a bohatě nasypané. Obsluha moc příjemná, navíc posezení má skvělou atmosféru, ideální na posezení s přáteli.

  3. Jana Hladka ★★★★★

    Výborná pizza za velmi dobrou cenu. Možnost customizace pizzy bez problémů. Příjemný personál v menším domáckém prostředí. Dá se tu posedět i v dešti díky zastřešenému posezení.

  1. Jan ★★★★★

    Vždy rychlá obsluha, velká pizza za rozumné peníze, možnost výběru další ingredience za malý příplatek, příjemné kryté posezení. Vše super :)

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pizza Tom?

Pizza Tom se nachází na adrese J. Nerudy, 698 01 Veselí nad Moravou, Česko

Jaké je telefonní číslo Pizza Tom?

Můžete kontaktovat Pizza Tom na čísle +420 776 635 035

Jak se dostanu k Pizza Tom?

Trasu k Pizza Tom najdete zde odkaz

Advertisements