Recenze

  1. Dandaa O ★☆☆☆☆

    Nedoporučuji, pokud nechcete poslouchat rodinný telefonát zaměstnance zatím, co tam 40 minut čekáte a žádný jiný zákazník tam není. Po 46 minutách jsme odešli. Za 1 hodinu jsme přišli zpět, zase žádný zákazník ale už jsme čekali jen 21 minut.

  2. Kristýna Šuleková ★☆☆☆☆

    Absolutně šílené chování s paní na infolince, když jsem potřebovala, aby mi stáhli na pobočku telefon. O představení kde nezaznělo ani dobry den ani jméno a jen “no” ani nemluvím. Co hovor to katastrofa.

  3. Sabina Patočková ★★★★★

    Ráda bych vyjádřila velkou spokojenost s pomocí, kterou mi poskytl David Duda. Stěhovala jsem se a nevěděla jsem, jak to bude s internetem. David mi poskytl všechny potřebné informace a celý proces zařídil tak, aby byl co nejjednodušší a bez problémů. Vše probíhalo hladce a s maximální ochotou. Děkuji mu za skvělou pomoc, díky které jsem mohla mít všechno zařízené rychle a bez stresu.

  1. Jiří Štěrba ★☆☆☆☆

    Zařizoval jsem přechod od jiného operátora k O2 pro postiženou maminku, měl jsem plnou moc a všechny doklady, které byly potřeba. Zaměstnanec této pobočky p. Petr Vávra byl vstřícný a téměř vše jsme vyřešili, veškeré doklady si naskenoval. Ale řekl mi, že nemůže nastavit slevu pro postižené v momentě kdy jsem tam byl (čtvrtek) s tím, že zbytek nastaví v pondělí po aktivaci telefonního čísla. Dal mi svoji vizitku, že ho můžu případně kontaktovat a ověřit si. Následující týden a celý další měsíc jsem se mu pokoušel dovolat, psal jsem SMS i maily a naprosto žádná odezva i když si maily přečetl. Na prodejně jsem ho nikdy nezastihl. Nechápu proč na sebe vůbec dávají kontakty. Sleva nastavená není a O2 účtuje plnou částku.

  2. Restaurace "Zlatá studna" ★☆☆☆☆

    Už nikdy více. Výsměch, arogance, neochota a lhaní!! Rezervovala jsem si telefon přes internet, následně mi přišlo potvrzení 2xSMS a 2xemail s číslem rezervace a potvrzením, že na mě telefon čeká připravený k vyzvednutí 2 dny. Jela jsem hned druhý den. Prodavač se slovy rezervace skončila dnes jsme ho prodali, taková rezervace tady není, co s tím já mám dělat, já za to nemůžu, přijeďte si v úterý někdo sem jede třeba i třikrát!! Měla jsem to 50 km a telefon potřebovala. Dle mého názoru telefon prodali a na nějakou rezervaci se prostě vykašlali a následně to svedli na nějaký automat co rozesílá sms a email. Přitom potvrzující email přišel přímo z prodejny den před tím. A ještě taková drobnost až budou prodavači fasovat košile dejte jim o číslo větší ať se zákazník nemusí obávat o zrak až povolí knoflíky a nemusí se dívat na obnažené tělo deroucí se z košile ven přes zapnuté knoflíky.

  3. Rostislav Zaruba ★☆☆☆☆

    V této chvíli musím dát to nejhorší hodnocení prodejen telekomunikačního operátora. Jednak je zázrak pokud se tam člověk dovolá. Komunikace s člověkem na druhé straně Vám taky posunuté schopnost trpělivosti o úroveň výše, ale poslední zkušenost je taková, ze se jim nedá věřit. Potřeboval jsem telefon, jelikož jsem si po reklamaci mohl vybrat nový, ale pouze na O2 prodejně. Je nejblíže a je nová a v hodně exponovaném místě. Po několikerém pokusu dovolat se a díky e-mailové komunikace se mi povedl kontakt s tím, že není skladem. Dobře, po slibu, že mi ho objednají, jsem trpělivě čekal několik dní, abych se po následném novém kontaktu dozvěděl, že nic neobjednali. Pokud by šlo o zákazníka mě, v životě bych si tohle nedovolil. Většinou dávám druhou šanci, ale tohle budu muset asi nejdříve vstřebat. A asi dlouho. Za mě velké mínus.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa O2 Shop?

O2 Shop se nachází na adrese OD Kaufland, A. Slavíčka 892/1, 568 02 Svitavy-Svitavy 2, Česko

Jaké je telefonní číslo O2 Shop?

Můžete kontaktovat O2 Shop na čísle +420 461 542 953

Jak se dostanu k O2 Shop?

Trasu k O2 Shop najdete zde odkaz

Advertisements