Recenze

  1. Kristýna 6. ★★☆☆☆

    Autoškola sama o sobě není špatná a asi bych ji i doporučila, kdybych kdysi (2021) neměla to “štěstí” a neměla za instruktora pana Vyhnálka. Po dobu autoškoly jsem si vyslechla hned několik různých rádoby vtipných poznámek a narážek typu: “nejezděte mi tolik u toho kraje, do toho křoví můžeme jít potom” po hlavní x pohlavní a oslovení kočko, lásko atp. Vůči čemuž pro mě bylo těžké se v 18 letech ohradit. Zároveň se několikrát stalo, že si pan Vyhnálek během jízd šel nakoupit nebo si zalít kytky na zahrádku u ČT - ty jízdy nejsou nejlevnější, bylo by fajn toto dělat ve svém volném čase. Pan Bartoš o situaci dle mého ví, i vzhledem k tomu, že nejsem jediná a tak mě bez otázky “proč” na moji žádost přiřadil jiného instruktora, který byl výborný a profesionální. Po pár jízdách jsem ale opět jezdila s panem Vyhnálkem, dokud tam nezavolal můj otec - pak už jsem ho neměla. U pana Vyhnálka se v tomto směru i přes x let praxe nedá mluvit o profesionalitě. Jeho náladovost asi ani komentovat nebudu. I kdyby tam měl sebehoršího řidiče, opravdový “profesionál” by to měl zvládat s klidem. Závěrem v reakci na odpovědi pana Bartoše na negativní recenze chci dodat, že jsem člověk hovořící plynule česky, s vysokoškolským vzděláním, který autoškolu udělal. Zároveň, jak už jsem řekla, autoškola má skvěle instruktory i vybavení, ale tohle to bohužel přebíjí. Středová Kristýna

  2. Karolína ★★★★★

    Pozitivně hodnotím autoškolu, jako automobilového nadšence mě perfektně naučili řídít a parkovat zejména při couvání na parkovací místo. Pan Bartoš měl kurz dobře zorganizovaný a vše, co bylo řečeno, platilo. Celou autoškolu i závěrečný test jsem absolvovala bez zádrhelů a jiných problémů a z poznatků z kurzu čerpám dodnes. Děkuji a firmu určitě doporučuji! PS: Vozidla, ve které je kurz vyučován jsou vybaveností a komfortem bezkonkurenční..

  3. Jan Horníček ★★★★★

    S autoškolou jsem někdy v únoru 2024 a dokončil 12. června. Musím říct, že ač jsem měl z autoškoly respekt, vše probíhalo v naprostém pořádku, klidu a pro mě příjemně. Teoretické hodiny byly zábavné a obohacené, na což se lec kdy zapomíná, o zkušenosti z každodenního provozu a nejenom teorie. Jízdy jsme si plánovali sami, dle našeho uvážení a možností a jestli mohu budoucím žákům doporučit jednoho instruktora, je to pan Vyhnálek. Zkušený, milý, vždy mi poradil a vše naučil skvěle. Při jízdách si vždy povídá a tudíž nevzniká to stresující "hrobové ticho". Všechny jízdy jsem měl s ním a musím říct, že mě připravil skvěle, povedlo se vše na první pokus. Mám na autoškolu jen hezké vzpomínky a určitě ji mohu všem doporučit!

  1. baru vejlupkova ★★★★★

    Autoškolu pana Bartoše mohu jen doporučit. Přešla jsem zde po špatné zkušenosti v Brně. Přidělen mi byl pan učitel Vyhnálek. Ze začátku byl stres obrovský, ale pan Vyhnálek je mistr v oboru a naučil mne bezpečně a vyrovnaně řídit. Komunikace ohledně jízd a veškerých věcí okolo probíhala s panem Bartošem a vždy mi bylo vstřícně vyhověno.

  2. Simona Brožovská ★★★★★

    Tuto autoškolu musím velmi doporučit. Po celou dobu jsem neměla jediný problém. Pan Bartoš je velice milý a vstřícný, stejně jako všichni instruktoři se kterými jsem jezdila. Během jízd jsem nikdy neměla jediný problém, naopak byli všichni trpělivý a snažili se vše v klidu vysvětlit. Ještě jednou moc děkuji panu Laškovi se kterým jsem autoškolu začala, odjezdila nejvíce hodin a poté i udělala závěrečné zkoušky. Nemám jedinou věc, na kterou bych si mohla ztěžovat. Takže pokud si někdo nejste jistí určitě zvolte toto autoškolu. :)

  3. Patash ★★★★★

    Autoškolu jsem si vybral díky dobrým recenzím a lokalitě, která mi vyhovovala. Přístup pana Bartoše byl skvělý a dalo se s ním na všem domluvit. Hodiny teorie s ním byly velmi dobré. Když bylo potřeba něco dovysvětlit, nebyl problém. Co se týče jízd tak ze začátku to byl pro mě trochu šok. Pan Vyhnálek je nepříjemný, bylo na něm vidět že ho má přítomnost štve a na jeho rady do života sem fakt nebyl zvědavej. Naštěstí mi i s prosbou s tímto učitelem nejezdit pan Bartoš vyhověl a poté sem už jezdil převážně s panem Vaškem. Ten byl na druhou stranu příjemný, dokázal v klidu vysvětlit co dělám špatně a celkově sem si z hodin s ním hodně odnesl. Občas sem jezdil i s dalšími učiteli (na jména si bohužel nepamatuju) a ti byli také skvělí. Tuto autoškolu bych určitě doporučil. Přístup drtivé většiny učitelů je skvělý a přijde mi nefér ubírat hodnocení kvůli dvoum blbým jizdám. Z autoškoly odcházím s pocitem, že zvládám základy, ale určitě se potřebuji v mnohém ještě zlepšit. To je ale asi normální.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa AUTOŠKOLA BARTOŠ?

AUTOŠKOLA BARTOŠ se nachází na adrese 17. Listopadu 411, 562 01 Ústí nad Orlicí-Ústí nad Orlicí 1, Česko

Jaké je telefonní číslo AUTOŠKOLA BARTOŠ?

Můžete kontaktovat AUTOŠKOLA BARTOŠ na čísle +420 733 306 636

Jak se dostanu k AUTOŠKOLA BARTOŠ?

Trasu k AUTOŠKOLA BARTOŠ najdete zde odkaz

Advertisements