Skvělá komunikace s provozním hotelu panem Žočkem, ohledně organizace rodinné narozeninové oslavy. Děkuji za příjemné jednání a domluvu ohledně všeho, od ubytování, přes přípravy rautu, doručení vlastního dortu až po bezlepkové porce. Příjemná paní recepční, skvělá obsluha - především slečna, která s úsměvem vydržela až do pozdních hodin, personál restaurace, který vyšel vstříc i s uskladněním a přichystáním zbytku rautu na druhý den. Okolní prostředí, nádherné výhledy, welness hotelu, další sportoviště a služby, krásné a čisté ubytování jak v hotelu, tak v chatce už jen dotvořily skvělý zážitek. Děkujeme. V.B.
Fotografie
Recenze
-
Veronika Banďouchová ★★★★★
-
Martina Janoštíková ★★★★★
Minulý víkend jsem strávila s partou kamarádek na cvičebním víkendu v hotelu Vega. Mám histaminovou intoleranci, a proto mě velmi mile překvapil vstřícný a profesionální přístup personálu konkrétně paní servírky a paní kuchařky, která za mnou na její popud sama přišla, aby se se mnou domluvila na úpravě jídel podle mých potřeb. Díky tomu jsem si mohla víkend naplno užít bez obav z reakcí na jídlo. Velmi si tohoto přístupu vážím a chci tímto ještě jednou poděkovat za ochotu, lidskost a skutečný zájem o spokojenost hosta. Takový přístup není samozřejmostí a moc si ho cením.
-
Kateřina Janovská ★★★☆☆
Využili jsme víkendové ubytování v chatkách u hotelu - pohodlné, výborně zařízené, čisté, nové vybavení. V hotelu je příjemný vnitřní bazén a wellnes, fitnes, venku letní bazén, luxusní tenisový kurt, volejbalový kurt, minigolf, stolní tenis, hřiště pro děti. Vše fungovalo, děkujeme. Bohužel, negativem bylo jednání některých zaměstnanců. Zřejmě se neumí usmívat a být vstřícní k hostům. Mladý číšník v restauraci se choval vyloženě povýšeně (nejenom k nám - také k dalším hostům). Už jen základ slušného vychování by mu měl napovědět, že hosty dvakrát takového věku jako je on nemusí hloupě poučovat, jak se má objednávat pivo, vykládat, že on toho má od rána už taky dost atd. Z restaurace (téměř prázdné) naše skupina 10 osob odešla znechuceně bez objednávky, nemáme zapotřebí se nechat urážet.
-
Marek Kašparovský ★★★★☆
Moc se nám libila lokalita, sluzby a jídlo. I přesto musim uvést dvě negativní zjištění na 4 hvezdičkový hotel. - prázdný minibar - na pokoji nebylo k občerstvení káva, čaj, varná konvice
-
tina drbohlavova ★★★★★
Naprostá spokojenost,krásné čisté pokoje,venkovní bazén luxus,vnitřní bazén a vířivka taky super.Obsluha v restauci usměvavá, ochotná.Jídlo si určitě vybral každý,pestré a skvělé.Vřele doporučuji. Martina
-
Adéla Kolářová ★★★★★
Pokoje hodnotit nemohu, byli jsme pouze na wellness a v restauraci. To každopádně dostává jasných 5 hvězdiček. Skvělý gastronomický zážitek, útulné a příjemné wellness centrum. Obsluha v celém areálu velmi příjemná. Moc se mi líbily venkovní chaty. Třeba se ještě někdy vrátím a ubytuji.
-
Eva Martin Polepilovi ★★★★★
Skvělé wellness masáže perličková koupel bazén venkovní i vnitřní polopenze romantické ty a já balíček byli jsme se vším moc spokojeni bezva obsluha skvělé recepční vynikající jídlo moc děkujeme a vřele doporučuji všem co chtějí zažít pobyt v krásné přírodě a krásném vybaveném hotelu
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hotel Vega?
Hotel Vega se nachází na adrese Pozlovice 99, 763 26 Pozlovice, Česko
Jaké je telefonní číslo Hotel Vega?
Můžete kontaktovat Hotel Vega na čísle +420 601 571 301
Jak se dostanu k Hotel Vega?
Trasu k Hotel Vega najdete zde odkaz