Recenze

  1. Jitka Svobodova ★★★★★

    Krásné místo, které nám oživilo sídliště. Spousta odpočinkových laviček a další.

  2. Tereza Záchvějová ★★★★☆

    Pěkné místo na procházku. Jen teda na celý park, který není zrovna malý, chybí WC budka a nějaký pojízdný stánek s kávou. Kdoví, jestli se aspoň teda toho WC někdy dočkáme.

  3. Roman Vosicky ★★★★★

    Já si myslím že se to moc povedlo. Páni parkový architekti odvedli hezkou práci. Mě se to prostě líbí. Cítím z toho takový skandinávský styl, který jsem viděl v městečkách na severu. Takže se těšíme že nám park nehyzdí ošklivý plot a my se zase můžeme procházet v prostorách k tomu určeným. Jenom doufám, že se zde zase nevyřádí nějací "umělci" se sprejema.

  1. Something Yeah yeah ★★★★★

    Dnes poprvé otevřeno. Byl jsem tam se psem a bylo to fajne. Zatím jen jedna cesta otevřená, ale vypadá to dobře. Může to být velice romantické místo, ale jsem forever alone. Nějaká žena má zájem?

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Vodní biotop?

Trasu k Vodní biotop najdete zde odkaz

Advertisements