Jako vždy skvělé jídlo, skvělá a rychlá milá obsluha a příjemná atmosféra, seděli jsme při vstupu a i s tolika lidmi vše bylo rychlé, čisté a obsluha si nás všimla hned i přes všechen ten dav před Vánoci, při návštěvě ZJ se sem vždy ráda vracím a i nadále budu ❤️
Fotografie
Recenze
-
Katerina Markova ★★★★★
-
Martin Vrbas ★★★★★
Zatím 2 návštěvy a pokaždé na jedničku. Doufám, že restaurace bude v kvalitě jídla konzistentní a já budu mít konečně místo, kam budu moct pravidelně chodit. Protože ve Zlíně je to jinak totální zmar a bída. Edit: 10. návštěva za mnou a hodnocení zvyšuji na 10 hvězd. Kuchaře, prosím, neměnit a zvednout jim plat, děkuji :-).
-
Tomáš Keprt ★★★★★
Byl jsem zde po delší době a byl jsem velmi mile překvapen. Obsluha usměvavá a ochotná s úsměvem na tváři. Jídlo bylo vynikající , jak panenka s bazalkovou omáčkou tak zámecké brambory. Dezert na závěr též výborný. Super!
-
Erika Safrankova ★★★★★
Po návštěvě nákupního centra nám s manželem vyhládlo, tak jsme se rozhodli navštívit tuhle restauraci. Hned při vstupu nás mile pozdravil celý personál. Po usazení se nás ujala velice příjemná a usměvavá servírka. Jídlo bylo chutné, je vidět že v kuchyni jsou profíci. Když nám slečna sklízela stůl, tak se nás optala zda si dáme po jídle dezert nebo kávu. Manžel na sladké není, tak si dal kafe a já tiramisu. Výborná tečka za naši návštěvou, doporučuji. Sama provozuji restauraci a takový personál se špatně shání, úslužný, milý a hlavně (!) usměvavý. Pokud si recenze pročítá pan majitel, tak bychom chtěli moc pochválit naši dnešní obsluhu, bohužel jsme se nezeptali na jméno, ale byla to dlouhovlasá brunetka s vícero tetováním. Určitě jsme zde nebyli naposledy!
-
Софико Налетова ★☆☆☆☆
Velmi špatná zkušenost. Blond servírka byla nepříjemná, kyselá, házela příbory i nápoje na stůl, nikdy se neusmála. Dvakrát jsem ji požádala o jednou dc, přinesla dvě – pokaždé. Když jsem ji upozornila, byla arogantní a nepříjemná. Už nikdy víc.
-
mia vosička ★★★★☆
Občas při návštěvě Zlína navstivim, kdyz potrebuji rychly obed. Servis je vždy stejný, chladnější a odmereny, ale aspon rychly, což cením. Jídlo na na menicko fajn. Poke jsem si tu dala poprvé a musim hodně pochválit, skvělá mayo.
-
Veronika Hniličková ★★★☆☆
Fajn restaurace a jídlo také docela dobré, ale prostředí není nic extra a na to, že se jedná o restauraci v obchodním domě, mi přijdou ceny poněkud přemrštěné. Měla jsem steak z krkovičky s pepřovou omáčkou, tam asi není co vytknout, maso bylo dobré, propečené tak akorát, omáčka skvěle dochucovala maso. Zámecké brambůrky jsou vlastně smažené kousky brambor s česnekem, cibulí a slaninou, což bylo za mě zklamání, možná by neuškodilo, kdyby to bylo popsané v jídelním lístku, protože to jako příloha k masu bylo až příliš tučné a nesedělo mi to. Pivo mi přišlo málo vychlazené, ale jinak dobré. Celkově to není úplně špatná restaurace, ale znovu bych sem nešla. Ve Zlíně je mnoho jiných, o dost lepších podniků, kam zajít na jídlo.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa TamTam restaurant?
TamTam restaurant se nachází na adrese nám. Míru 174, 760 01 Zlín-Zlín 1, Česko
Jaké je telefonní číslo TamTam restaurant?
Můžete kontaktovat TamTam restaurant na čísle +420 733 689 865
Jak se dostanu k TamTam restaurant?
Trasu k TamTam restaurant najdete zde odkaz