Recenze

  1. Matej ★★★★★

    Chatu Polanka jsme navštívili za účelem team buildingu. Pokoje jsou krásné, prostorné, mezonetové a vkusně zařízené. Jídlo bylo opravdu velmi dobré. Česnečka byla spíše taková průměrná. Výborný byl ale rib eye steak s grilovanou zeleninou. Maso bylo skvělé a nemělo žádné šlachy ani těžce zvykatelne kousky. Měl jsem také pstruha na kmíně a ten byl opravdu luxusní. Budu rád, když budu mít příležitost se sem podívat znovu.

  2. Antonin Korunka ★★★☆☆

    Byli jsme zde na jídle a byli jsme trochu zklamaní. Česnečka byla docela dobrá a rychle donesená, ale druhý chod už byl horší. Objednal jsem si lososa, který bez přílohy stál asi 300 Kč. K tomu jsem si dal americké brambory. Losos nebyl nic extra – hodně mastný a bez chuti. A to ani nemluvím o bramborách, z nichž olej úplně tekl a byly bez chuti. Americké brambory rozhodně nedoporučuji!

  3. Tereza ★★★☆☆

    Že jsem dlouho čekali na jídlo nevadilo, byli jsme upozorněni. Nebyli jsme ale upozorněni, že už není většina jídel z denního menu. Tak jsme si dali česnečku a grilovanou krkovicí a "domácí americké brambory". Brambory spálené, kapal z nich olej, maso nebylo špatné, ale velikost porce sporná, česnečka slabá. Celkově prostředí a okolí hezké, jídlo velké zklamání.

  1. Renata Horká ★☆☆☆☆

    Chatu jsme navštívili jako předem objednaná skupina s rezervací jídla a noclehu. Ač o nás věděli dopředu, neměli jsme zajištěné stoly u sebe, museli jsme čekat na uvolnění místa, abychom seděli aspoň trochu pospolu nebo se spokojit se zadní částí, jak měli napsáno, bez obsluhy. Oběd mi přinesli téměř studený, plněné kuřecí prso bylo suché bez jakékoli šťávy,rajčata v něm bez chuti, brambory suché bez šťávy,čekala bych je aspoň přelité máslem. Večeře- vepřová krkovice duroc s červenou cibulí byla snad ještě horší- maso bylo žvýkavé, žužlavé,nedodělané opět bez jakékoli šťávy, špatně se krájelo, americké brambory chutnaly spíš jako nedovařené osminky vytažené odněkud z mrazáku,výborně udělaná byla cibule.Doobjednala jsme si tedy pepřovou omáčku. Než ji přinesli, vše bylo studené neboť to trvalo 15 minut, na což mne nikdo z personálu neupozornil. V pepřové omáčce byly kousky hub a nejspíš kousky sražené mouky( nefotila jsem, což mě nyní mrzí). Chování pesonálu bylo hrubé, neprofesionální- rozčilovali se, že nemáme zaplaceno, ikdyž to nebyla pravda a většina z naší početné skupiny vše zaplaceno měla. Světla nám zhlasli půl hodiny před zavírací dobou, ač bylo domluveno, že můžeme sedět venku jak dlouho budeme chtít, tyto naštěstí po našem upozornění rozsvítili. A nyní k placení - personál několikrát přinesl špatnou objednávku, která mu byla navrácena, ale my ji i přesto byli donuceni zaplatit, respektive jedna z našich kolegyň. S provozním se mi bohužel nepodařilo mluvit. Pokoje pěkné, čisté ale opět problém s palcením - kolegyně měly platit za obsazené lůžko tak, jak je uvedeno v ceníku, nicméně byly donuceny zaplatit za všechna lůžka. Kvalita snídaně neodpovídá ceně. Prostředí je krásné, ale pokud se nezmění chování personálu, Polanka již nikdy více.

  2. Šarlota Michálková ★☆☆☆☆

    Byli jsme se zde najíst při túře, poprvé jsme si nezjistili recenze a doplatili jsme na to. Marinované žebra k nám připlavali v oleji, naprosto bez chuti, jen olej a koření na obarvení, coleslaw co nebyl coleslaw jen tak vypadal. Grilovaná zelenina neosolená, neokořeněná jen hozená na gril a poté na talíř. Hovězí vývar byl rovněž bez chuti. Kuřecí maso suché přepečené. Tohle opravdu nechcete řešit když jste unaveni. Okolí krásné ale sem už nikdy.

  3. Martin Nazirov ★☆☆☆☆

    Z výletu s rodinou jsme se zastavili na Polance. Krásné prostředí, pěkná chata, dost lidí, z dálky voněl gril. Mladá obsluha na place. Vypadalo to slibně, ale to jsme netušili, že je to dokonale nalíčená past na zákazníka. Dali jsme si nabídku z grilu. Pro sebe marinovaná žebra na grilu a coleslaw, zbytek rodiny panenky s amerikama. Všechno by mělo začínat výběrem masa. Místo správně seříznutých žeber jsem dostal tlustý bůček ovařený v konvektomatu a pak hozený na chvíli na gril, aby se neřeklo. Vůbec to nebylo šťavnaté, voňavé, marinované na grilu, perfektně dochucené, žádný gurmánský zážitek. Tohle, co jsem dostal dokonce nebylo ani slané. Pouze posypané hrubozrnnou solí, bez chuti. Navrchu suchá dlouhá, tuhá vláknu, spodek rozvařené tlusté, cévnaté, s rozvařenými chrupavkami a kostmi, navíc šíleně mastné. Coleslaw upatlaný dresing ala hanácký salát z plastové vaničky nacpaný v malé mističce na tatarku. Nic svěžího, podobného tomu, jak má Coleslaw vypadat. Nejhorší byly americké brambory. Napůl přepálené, uvnitř rozmáchané a nacucané přepáleným olejem a druhá půlka ještě zmražená, dokonce jsem zkousl kousek ledu. Přiznávám, tenhle fígl jsem nepochopil, jak to dělají. Jestli je to naschvál? Obsluha s omluvou nabídla slevu. Slevu jsem odmítl, nestojím o nějaké slevy. Co ti, kteří se neozvou? Nebo ti kteří ani nevědí, že se mají ozvat, že platí za úplně jiné jídlo, než které si objednali? To je v pořádku? Nechci slevu, chci se s rodinou důstojně po výletu najíst, aniž bych se musel vůbec ozývat. A nebylo to o tom, že se to kuchaři náhodou nepovedlo i ostatní jídla byla špatně. Kuchařina je o postupech a tohle je s prominutím prasárna na několika úrovních, jak se to se zákazníkem hraje. Od nákupu surovin, až po výstup. Nevím zda si tohle majitel uvědomuje, ale tohle je jeho vizitka toho, co se tam děje. A normálně všem doporučuji se na to zajet podívat, protože tohle se nevidí a stojí to za to.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa HOTEL CHATA POLANKA?

HOTEL CHATA POLANKA se nachází na adrese Nové Hrady 107, 539 45 Nové Hrady, Česko

Jaké je telefonní číslo HOTEL CHATA POLANKA?

Můžete kontaktovat HOTEL CHATA POLANKA na čísle +420 469 325 131

Jak se dostanu k HOTEL CHATA POLANKA?

Trasu k HOTEL CHATA POLANKA najdete zde odkaz

Advertisements